با ما همراه باشید

دو و میدانی

رضا ملک پور صاحب سهمیه بازی های آسیایی شد

فدراسیون دو و میدانی کشورمان فهرست نفرات اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا را اعلام کرد و رضا ملک پور دو و میدانی کار برجسته قمی با حضور در این فهرست تاریخ ساز شد.

به گزارش قم اسپورت انتظار برای تعیین ترکیب تیم ملی دو و میدانی ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا امروز به سر رسید و دو و میدانی کاران در بخش مردان آخرین فرصت خود را برای کسب حد نصاب ورودی بازی‌های آسیایی جاکارتا به بوته آزمایش گذاشتند.

دو و میدانی استان قم نیز صاحب ۲ نماینده در لیگ طلایی بود که یکی از آن‌ها شانس کسب ورودی بازی‌های آسیایی جاکارتا را داشت اما سومین دو و میدانی کار قمی که بیشترین شانس را برای حضور در جاکارتا دارد امروز روی پیست نرفت.

بر این اساس، محمدحسین اسکندری ورزشکار قدرتی قمی در پرتاب وزنه روی پیست رفت و به مقام دوم دست یافت اما سهمیه جاکارتا را کسب نکرد و علی کشاورز در ۱۱۰ متر با مانع دیگر نماینده استان قم در مرحله نهایی لیگ طلایی بود

رضا ملک پور رکورد دار دو ۴۰۰ متر با مانع کشور با صلاحدید مربی وی علی رضایی و فدراسیون دو و میدانی در مسابقات امروز غایب بود اما در نهایت حضور وی در جاکارتا قطعی شد.

با نهایی شدن حضور رضا ملک پور در فهرست نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا دو و میدانی قم برای دومین بار در تاریخ خود پس از محسن ربانی، یک ورزشکار در بازی‌های آسیایی به عنوان مهم‌ترین رویداد ورزشی قاره کهن خواهد داشت.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات





مطالب ویژه