با ما همراه باشید

فوتسال

مصاف سوهان محمد سیما و آذرخش ؛ جدال با قعرنشین در خانه

در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال تیم سوهان محمد سیما از آذرخش میزبانی می‌کند. آذرخش تیم قعرنشین است اما این به معنای یک بازی از پیش برنده نیست.

به گزارش قم اسپورت، هفته دوازدهم و ماقبل پایانی لیگ برتر فوتسال ایران در دور رفت، روز جمعه ۲۲ شهریور برگزار می‌شود و در یکی از بازی‌ها در قم تیم سوهان محمد سیمای قم در آخرین دیدار خانگی نیم فصل خود به میدان می‌رود.

تیم سوهان محمد سیما که در هفته‌های اخیر نتایج قابل قبولی کسب کرده است از ساعت ۱۸ روز جمعه در سالن شهید حیدریان قم پذیرای تیم آذرخش بندر عباس است و تلاش می‌کند با کسب یک پیروزی دیگر شانس خود برای حضور در بالای جدول در انتهای نیم فصل را افزایش دهد.

نماینده فوتسال قم در جدول با ۱۷ امتیاز از ۹ بازی و ۲ بازی کمتر از رقبا در رده چهارم جدول قرار دارد و با توجه به این که کمیته انضباطی به زودی ۳ امتیاز دیدار نیمه تمام هفته گذشته تیم سوهان محمد سیما برابر حفاری خوزستان را به نماینده قم خواهد داد، این تیم را می‌توان ۲۰ امتیازی قلمداد کرد.

بدین ترتیب کسب یک پیروزی خانگی برابر تیم بحران زده و قعرنشین آذرخش بندر عباس در قم می‌تواند سوهان محمد سیما را تا امتیاز ۲۳ بالا ببرد و با توجه به یک دیدار خارج از خانه برابر شهروند ساری در هفته پایانی نیم فصل و یک بازی معوقه در تبریز برابر مس سونگون، نماینده فوتسال قم روی کاغذ حتی شانس قهرمانی نیم فصل را هم در اختیار دارد.

شاگردان محسن حسن زاده در دیدار روز جمعه در قم اگرچه با حریفی قعرنشین روبرو هستند و در ظاهر ۳ امتیاز را در جیب خود دارند اما انگیزه و جدیت آن‌ها در تمرینات هفته جاری نشان می‌دهد کادر فنی تیم سوهان محمد سیما تلاش کرده‌اند مانع از دست کم گرفته شدن تیم میهمان توسط بازیکنان محمد سیما شوند.

آذرخش بندرعباس گرچه در انتهای جدول قرار دارد اما برای شکست به قم نمی آید و بازیکنان این تیم برای تغییر ذهنیت فعلی نسبت به این تیم انگیزه های خود را دارند و همین کافی است تا سوهان محمد سیما خود را برنده این بازی نداند. پیروزی در زمین مسابقه به تیم مستحق اختصاص می یابد و نه بر اساس پیش بینی و گمانه زنی.

موضوع مصدومان سوهان محمد سیما، گرچه قابل تامل است اما موضوعی کلیدی در مورد دیدار با آذرخش نیست. قمی ها در بازی با حفاری دست بسته تری داشتند اما تیمی با اعتماد به نفس نشان دادند و دوران اتکا به یکی دو بازیکن در این تیم به سر رسیده است. بدون تردید محسن حسن زاده با تمامی نفراتش دغدغه های کمتری دارد اما حتی در روزهای مصدومیت و محرومیت، او جوان های باانگیزه ای دارد که میدان دادن به آن ها چهره نماینده فوتسال قم را جذاب تر می کند.

جدول لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم بدون احتساب دیدار سوهان محمد سیما و حفاری اهواز

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه