با ما همراه باشید

فوتسال

حسن زاده: باید مثل نیمه دوم بازی با شاهین شهر بجنگیم | جوان‌ها جای غایبان را پر می‌کنند

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم تاکید کرد تیمش برای موفقیت در اهواز، باید همانند نیمه دوم بازی با شاهین شهر باشد و همان نمایش شناور را ارائه دهد.

به گزارش قم اسپورت به نقل از مهر، محسن حسن زاده در خصوص دیدار تیمش در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال ایران اظهار داشت: دیدار با تیم پرتلاش حفاری خوزستان را در اهواز در پیش داریم و با توجه به اینکه تیم ما در بازی گذشته یک پیروزی انگیزه بخش را به دست آورد و بازگشت خوبی را رقم زد و توانست جایگاه خود را در جدول حفظ کند، از نظر روحی شرایط خوبی دارد.

وی افزود: با توجه به عدم حضور ۳ بازیکن مهم ما، کار برای ما در اهواز آسان نیست و بازیکنان جوان ما البته نشان داده‌اند که مورد اعتماد هستند و امیدوارم تمامی بازیکنان تیم سوهان محمد سیما برای موفقیت در اهواز با نهایت تمرکز، برای یک پیروزی دیگر تلاش کنند.

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم گفت: محمد کوهستانی و جعفر نجفی مصدومان ما هستند و سعید قاسمی ۳ اخطاره است و ما این بازیکنان را در اهواز در اختیار نداریم و با این اوصاف در بازی با تیمی که همواره در اهواز با نمایش کیفی قابل توجه و بهره مندی از تماشاگرانش نتیجه گرفته باید دقیق و سرحال باشیم.

حسن زاده بیان داشت: برای پیروزی در اهواز باید همانند نیمه دوم بازی گذشته برابر هایپر شاهین شهر باشیم و همان نمایش شناور را ارائه کنیم تا بتوانیم با دست پر از اهواز برگردیم تا در وهله اول جایگاهمان حفظ شود و در وهله دوم روند فعلی را برای برتری روانی در آینده، ادامه داده باشیم.

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال جمعه ۱۵شهریور میهمان تیم حفاری خوزستان است و برای برگزاری این مسابقه، عصر چهارشنبه قم را به مقصد اهواز ترک می‌کند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه