با ما همراه باشید

فوتسال

سوهان محمد سیما و حفاری | هدف: پیروزی در مسابقه ۶ امتیازی و صعود به رتبه دوم

در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در دیدار خارج از خانه میهمان تیم حفاری خوزستان است.

به گزارش قم اسپورت ؛ لیگ برتر فوتسال ایران به هفته‌های پایانی دور رفت خود رسیده است و در شرایطی که حضور تیم مس سونگون در مسابقات باشگاه‌های آسیا و باشگاه‌های جهان سبب شده تعداد بازی‌های تیم‌ها متفاوت باشد، نماینده قم به دنبال پایانی مناسب در نیم فصل است.

تیم سوهان محمد سیمای قم در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۵ شهریور در سالن نفت اهواز میهمان تیم حفاری خوزستان است و امیدوار است از این بازی دشوار در زمین خوزستانی‌ها دست پر به خانه بازگردد.

پس از پیروزی دراماتیک برابر هایپر شاهین شهر در هفته دهم در قم، شاگردان محسن حسن زاده عزم خود را برای موفقیت در این دیدار جزم کرده‌اند و امیدوارند با پیروزی در اهواز مسیر خود را برای حفظ جایگاه در بالای جدول ادامه دهند.

مهم‌ترین مشکل تیم سوهان محمد سیما در این بازی غیبت ۳ بازیکن اصلی و تاثیرگذار است به طوری که محمد حسین کوهستانی کماکان به دلیل آسیب دیدگی قادر به همراهی تیم سوهان محمد سیما نیست.

روح الله ایثاری بازیکن انرژیک و پرتلاش تیم سوهان محمد سیما یکی از بازیکنان مهم در بازی اهواز خواهد بود

همچنین جعفر نجفی بازیکن تکنیکی و تند و تیز تیم سوهان محمد سیما نیز به دلیل مصدومیت در این مسابقه شانس چندانی برای حضور در میدان ندارد و غیبت او باید توسط دیگر بازیکنان پوشش داده شود.

سعید قاسمی بازیکن باسابقه و باتجربه تیم محمد سیما دیگر بازیکن غایب این بازی است که به دلیل محرومیت نمی‌تواند برابر حفاری به میدان برود و بدین ترتیب بخشی از بار تجربی نماینده فوتسال قم در این بازی در اختیار حسن زاده نیست.

تیم سوهان محمد سیمای قم در صورت کسب پیروزی در اهواز این شانس را پیدا می‌کند که با توجه به سایر نتایج این هفته بتواند خود را تا رده دوم جدول بالا بکشد و جدال برابر حفاری با توجه به اینکه این تیم در نزدیکی سوهان محمد سیما قرار دارد، مسابقه حساسی قلمداد می‌شود. این یک مسابقه ۶ امتیازی است.

در مسابقه همزمان تیم‌های اول و دوم جدول، سن ایچ ساوه و گیتی پسند اصفهان در ساوه برابر هم به میدان می‌روند و بهترین نتیجه ممکن برای تیم سوهان محمد سیما، تساوی در این دیدار است که به نماینده قم کمک می‌کند فاصله‌اش را با هر دو تیم کاهش دهد.

سن ایچ ساوه با ۲۰ و گیتی پسند اصفهان با ۱۹ امتیازی از ۱۰ بازی تیم‌های اول و دوم جدول هستند و تیم سوهان محمد سیمای قم با ۱۷ امتیاز از ۹ بازی سوم است.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه