با ما همراه باشید

فوتسال

آغاز رقابت تیم فوتسال محمد سیما در مرحله نهایی لیگ جوانان

تیم فوتسال جوانان سوهان محمد سیمای قم از امروز کار خود را در مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال جوانان کشور آغاز می‌کند.

به گزارش قم اسپورت، مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال جوانان کشور از امروز آغاز می‌شود و نماینده فوتسال قم در مصاف با ۵ تیم دیگر برای کسب مقام قهرمانی لیگ برتر فوتسال جوانان تلاش می‌کند.

تیم جوانان محمد سیما نماینده قم در لیگ برتر فوتسال جوانان کشور که پیش از این به دور نهایی لیگ برتر صعود کرده است، روز جمعه راهی ساوه شد و آخرین تمرین خود را پیش از شروع دور نهایی در سالن امام خمینی ساوه برگزار کرد.

نماینده قم در اولین گام خود در مرحله نهایی امروز شنبه نهم شهریور از ساعت ۱۴ در سالن امام خمینی ساوه به مصاف گیتی پسند اصفهان خواهد رفت. نماینده قم پیش از این با انجام ۱۰ بازی و کسب ۲۰ امتیاز به عنوان صدرنشین گروه سوم به مرحله نهایی صعود کرده بود.

علاوه بر تیم‌های سوهان محمد سیمای و گیتی پسند اصفهان، تیم‌های انصار شهرکرد، استعدادهای درخشان مشهد، سن ایچ ساوه و شهرداری ساوه در این مرحله حضور دارند و هر یک برای قهرمانی در این رویداد برنامه خاص خود را طرح ریزی کرده‌اند.

فرید نقش بند مربی جوان اما باتجربه بار دیگر در لیگ جوانان حضور در مرحله نهایی را تجربه می کند

هدایت تیم جوانان سوهان محمد سیمای قم بر عهده فرید نقش بند مربی جوان قمی است. محمدرضا پیرایش، احمدرضا خسروانی، حسن تاجر، معین میرزا حسینی، مرتضی عباس آبادی، علی علی اکبری، محسن بیات، حسین نصیری، محمدرضا ابراهیمی، فردین قاسمی بخشی از بازیکنان تیم سوهان محمد سیما هستند.

امیرحسین زینلی، امیرحسین معظمی، محمد انصاری، مجتبی بروجردی، مهدی خوشدل و یوسف امینی دیگر بازیکنان تیم جوانان را تشکیل می‌دهند و علاوه بر فرید نفش بند، سرمربی این تیم، محمد رضا کریمی به عنوان مربی، حسین آزادی به عنوان رپرست، مهدی رضایی به عنوان مربی دروازه بانان و سید وحید غیاثی به عنوان مدیر فنی تیم جوانان قم را همراهی می‌کنند.

فوتسال قم در رده‌های سنی پایه در سال‌های گذشته یکی از قدرت‌های قابل توجه فوتسال کشور بوده و به طور معمول در اغلب رده‌های سنی، فوتسال قم در مراحل نهایی لیگ‌ها نماینده دارد و اکنون تیم جوانان سوهان محمد سیما در موقعیت کسب قهرمانی در این پیکارها است.

برنامه کامل بازی ها (تمامی دیدارها به ترتیب طی ساعات ۱۴، ۱۶ و ۱۸ برگزار می شود)

شنبه ۹۸/۰۶/۰۹

گیتی پسند اصفهان _ سوهان محمدسیما قم

انصار شهرکرد _ استعدادهای درخشان مشهد

سن ایچ ساوه _ شهرداری ساوه

یکشنبه ۹۸/۰۶/۱۰

شهرداری ساوه _ استعدادهای درخشان مشهد

گیتی پسند اصفهان _ انصار شهرکرد

سن ایچ ساوه _ سوهان محمدسیما قم

دوشنبه ۹۸/۰۶/۱۱

سوهان محمدسیما قم _ انصار شهرکرد

شهرداری ساوه _ گیتی پسند اصفهان

سن ایچ ساوه _ استعدادهای درخشان مشهد

سه شنبه ۹۸/۰۶/۱۲

استعدادهای درخشان مشهد _ گیتی پسند اصفهان

سوهان محمدسیما قم _ شهرداری ساوه

سن ایچ ساوه _ انصار شهرکرد

چهارشنبه ۹۸/۰۶/۱۳

انصار شهرکرد _ شهرداری ساوه

استعدادهای درخشان مشهد _ سوهان محمدسیما قم

سن ایچ ساوه _ گیتی پسند اصفهان

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه