با ما همراه باشید

ووشو

محمد زاده : استعداد یابی رکن اصلی توسعه ووشوی قم است

جواد محمد زاده رئیس هیئت ووشوی استان قم با بیان این که فدراسیون ووشو سطح اعتماد خود را نسبت به هئیت ووشو قم افزایش داده گفت: استعداد یابی رکن اصلی توسعه ووشوی قم است.

جواد محمدزاده در گفتگو با خبرنگار قم اسپورت در حاشیه برگزاری مراسم روز جهانی ووشو در قم و آیین تجلیل از مهدی اکبری مقدم مدال آور آسیایی ووشوی قم  اظهار داشت:  پس از حدود دو سال سکانداری هیئت ووشوی استان قم به لطف خدا افتخارات بسیار زیادی در این رشته کسب شده که همه آنها بدون تلاش شبانه روزی همکاران ما در جامعه ووشوی قم میسر نبوده است و مایلم از تمامی این خانواده قدردانی کنم.

رئیس هیئت ووشو استان قم با تاکید بر برگزاری لیگ استانی ووشو مردان و بانوان در سطح باشگاهی در قم افزود: در سال نخست جهت برپایی لیگ ووشوکار کمی در اختیار داشتیم اما در سال دوم لیگ استانی با رونق چند برابر به انجام رسیده است و در آینده نیز توسعه خواهد یافت. هدف ما این است که ووشو به یکی از افتخارات بزرگ و شخصیت ساز ورزش قم تبدیل شود.

وی گفت: استعدادیابی رکن اصلی توسعه ووشوی قم است و خدا را شاکرم که مربیان بادانشی در پایگاه های ووشوی استان قم حضور دارند که می توانند این استعدادها را تا زمان رسیدن به تیم ملی هدایت کنند. هیئت ووشوی استان قم از تمامی مربیان سازنده در ساندا و تالو حمایت می کند و آن چه انجام می دهیم یک کار جمعی است.

به گفته محمدزاده، رشد آماری هیئت ووشو در تمام شاخص های اداره کل ورزش و صعود یازده پله ای در جمع هیئت های کشور از جمله اقدامات موثر هیئت قم بوده است.

محمدزاده درباره روند روبه رشد هیئت ووشوی استان قم عنوان کرد: کماکان بر اساس برنامه ریزی و تقویم هیئت ووشوی استان قم پیش می رویم و از مسیر استعداد یابی دست نخواهیم کشید چرا که قم مملو از استعداد و قهرمان است و می توانیم مهدی اکبری های بیشتری تحویل جامعه ورزش کشور دهیم.

رئیس هیئت ووشو استان قم خاطر نشان کرد: با توجه به عملکرد مثبت استان قم ، فدراسیون ووشو نیز سطح اعتماد خود را نسبت به هئیت ووشو قم افزایش داده و اتفاقات خوبی همچون میزبانی تیم ملی جوانان به قم سپرده شد و این، سرآغازی بر برنامه های بزرگتر است.

وی تصریح کرد: اخذ میزبانی اردوی تیم ملی جوانان ضمن تاثیر در روحیه مهدی اکبری مقدم، یک دوره کاملا آموزشی سطح بالا برای مربیان قمی بود که در کنار مربیان با دانش تیم ملی کسب تجربه کنند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

کاراته1 هفته پیش

امیر مهدی زاده روی دور شکست؛ چه ۲۰۱۹ غم انگیزی

فوتسال1 هفته پیش

مصاف سوهان محمد سیما و آذرخش ؛ جدال با قعرنشین در خانه

فوتسال2 هفته پیش

حسن زاده: باید مثل نیمه دوم بازی با شاهین شهر بجنگیم | جوان‌ها جای غایبان را پر می‌کنند

فوتسال2 هفته پیش

سوهان محمد سیما و حفاری | هدف: پیروزی در مسابقه ۶ امتیازی و صعود به رتبه دوم

ورزش های الکترونیک3 هفته پیش

۱۷ میلیون تومان جایزه در لیگ ورزش‌های الکترونیک قم توزیع می‌شود

والیبال3 هفته پیش

نگاهی بر عملکرد والیبال قم در مسابقات امیدها | رویارویی با چالش ضعف بازیکن سازی در گذشته

تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | مراسم روز جهانی ووشو و تجلیل از مهدی اکبری مقدم

فوتبال3 هفته پیش

گلزنی مهدی واعظ زاده برای تیم ملی هنرمندان

فوتسال3 هفته پیش

آغاز رقابت تیم فوتسال محمد سیما در مرحله نهایی لیگ جوانان

ووشو3 هفته پیش

مهدی اکبری : به خاطر پول و پاداش وارد ورزش نشده ام | هدفم بازی های آسیایی است

مطالب ویژه