با ما همراه باشید

ووشو

مهدی اکبری : به خاطر پول و پاداش وارد ورزش نشده ام | هدفم بازی های آسیایی است

مهدی اکبری مقدم ووشوکار طلایی قم در مسابقات ووشوی قهرمانی آسیا در برونئی با بیان این که به خاطر پول و پاداش وارد ورزش نشده ام گفت: هدفم بازی های آسیایی است.

مهدی اکبری مقدم در گفتگو با خبرنگار قم اسپورت در حاشیه برگزاری مراسم روز جهانی ووشو در قم اظهار داشت: طی چندین روز گذشته که موفق به کسب مدال طلای ووشوی جوانان آسیا شدم، مردم و مسئولان به من لطف داشته اند و من را شرمنده خود کرده اند و امیدوارم بتوانم در آینده پاسخ لطف آن ها را با موفقیت های بزرگتر بدهمم.

قهرمان آسیایی ووشو استان قم که در برونئی افتخار آفرین شد افزود: امیدوارم این حمایت ها همیشه ادامه داشته باشد و تمام ورزشکاران مورد حمایت اداره کل و مجموعه استان قم قرار بگیرند. ورزشکاران برای رسیدن به سکو سختی های زیادی متحمل می شوند و معمولا این سختی ها در دید قرار نمی گیرد به خصوص زمانی که آن ورزشکار در عین شایستگی موفق به کسب مدال نمی شود.

وی درباره مبالغ دریافتی به عنوان پاداش توضیح داد: من به خاطر پول و پاداش وارد عرصه ورزش نشده ام اما برخی ورزشکاران به علت این که تمرینات حرفه ای و فشرده نیازمند صرف وقت و هزینه است نمی توانند به طور جدی به تمرین بپردازند که بازهم از مسئولان درخواست حمایت برای این دوستان را دارم.

اکبری مقدم درباره هدف ورزشی خود گفت: هدف های بزرگی را در ذهن خودم ترسیم کرده ام که یکی از مهمترین آنها حضور و مدال آوری در بازی های آسیایی است و امیدوارم فرصت حضور و مدال آوری در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو را به دست بیاورم.

پسر طلایی ووشوی قم و قهرمان ارزنده ساندا با اشاره به اینکه اگر حمایتی نباشد قطعا مدالی در کار نخواهد بود، عنوان کرد: از همه مسئولان و مربی خودم سپاسگزارم اما خواهش می کنم قهرمانان را در مسیر پیشرفت خود حمایت کنند و همواره به یاد ورزشکاران باشند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه