با ما همراه باشید

فوتسال

سوهان محمد سیمای قم ۵ هایپر شاهین شهر ۳ | سه امتیاز با کامبک

تیم فوتسال سوهان محمد سیما بازی باخته را به پیروزی پرگل تبدیل کرد تا کام بک دیدنی خود را مقابل چشم هواداران تکمیل کند.

به گزارش قم اسپورت به نقل از تسنیم، در چارچوب هفته دهم سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور ، تیم فوتسال سوهان محمد سیما تنها نماینده قم در این دوره پذیرای هایپر شاهین‌شهر اصفهان بود.

دیدار دو تیم از ساعت 17 امروز در سالن دو هزارنفری شهید حیدریان در حالی آغاز شد که تغییر در کادر فنی یکی از اتفاقات مهم بازی بود. مهدی غیاثی که پیش‌ازاین سکان‌دار سوهانی‌ها بود، جای خود را با محسن حسن‌زاده مدیر فنی عوض کرد تا ازاین‌پس هدایت سوهان بر عهده حسن‌زاده باشد.

در نیمه نخست نماینده اصفهان به‌خوبی نبض بازی را در اختیار گرفت و حساب کار را دو بر یک به پایان رساند تا نیمه اول با برتری حریف به پایان برسد. قمی‌ها که نمی‌خواستند سه امتیاز خانگی را از دست بدهند در نیمه دوم حملات خود را جدی‌تر کردند و بارها دروازه شاهینی‌ها را به لرزه درآوردند.

در ادامه جریان مسابقه قمی‌ها با استفاده از شرایط میزبانی و حضور هواداران بازی را به سود خود دنبال کرد و با زدن پنج گل برابر حریف جشنواره گل به پا کرد. درحالی‌که قمی‌ها کام بک طلایی خود را با هدایت حسن‌زاده تکمیل کردند، هایپر یکی ازگل‌های خورده را جبران کرد تا مسابقه با همان نتیجه پنج‌بر سه به پایان برسد.

برای تیم سوهان محمد سیما مهدی فتحی (2 گل)، علی فیاضی، روح‌الله ایثاری و سعید قاسمی هرکدام یک‌بار گل زنی کردند تا این سه امتیاز خانگی از دست قمی‌ها نرود. گفتنی است، دعوت فتحی و نجفی از تیم سوهان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال انگیزه دوچندان به آن‌ها و سایر بازیکنان داده بود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه