با ما همراه باشید

تنیس روی میز

اخبار تنیس روی میز قم : تدریس فاطمه محقق در اصفهان | بازیکن نونهالی که درس جوانمردی داد

تنیس روی میز قم روزهای شلوغی را سپری می کند. تدریس مدرس تنیس روی میز قم در حاشیه المپیاد استعدادهای برتر کشور در اصفهان و پایان کار تیم دختران قم در همین مسابقات از جمله خبرهای روز تنیس روی میز قم است.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” المپیاد استعدادهای برتر تنیس روی میز کشور در اصفهان در حالی برگزار شد که تیم تنیس روی میز استان قم در این رقابت‌ها حضور داشت و دختران پینگ پنگ باز نوجوان قم در این پیکارها تجربیات تازه‌ای به دست آوردند.

اتفاق ویژه این مسابقات تدریس فاطمه محقق مدرس تنیس روی میز قم در المپیاد استعدادهای برتر کشور بود به طوری که محقق که عضو کمیته استعدادیابی فدراسیون تنیس روی میز نیز هست در کارگاه آموزشی استعدادیابی برای مربیان شرکت کننده در مسابقات به ارائه آموزه‌های نوین در زمینه پرورش استعدادهای جوان پرداخت.

محقق از مربیان جوان تنیس روی میز قم است که در زمینه بازیکن سازی و پرورش استعدادها در قم فعالیت چشمگیری داشته و اکنون از توان این مربی خوش فکر در حوزه استعدادیابی در سطح ملی و توسط فدراسیون تنیس روی میز استفاده می‌شود.

رتبه دوازدهم تیم دختران قم در اصفهان

در المپیاد استعدادهای برتر دختران تیم دختران قم به مقام دوازدهم رسید و آخرین مسابقه این تیم برابر تیم کرمانشاه برگزار شد که به شکست ۳ بر یک تیم تنیس روی میز قم انجامید.

پینگ پنگ بازان قم در این مسابقات کار خود را با پیروزی ۳ بر صفر برابر سیستان و بلوچستان آغاز کردند و سپس ۳ بر یک مغلوب مازندران شدند اما در ادامه با برد ۳ بر صفر برابر گیلان به کار خود در مرحله گروهی به عنوان تیم دوم پایان دادند.

در دور حذفی، تیم تنیس روی میز قم بر سر کسب عناوین ۹ تا شانزدهم مسابقات، برابر خراسان رضوی ۳ بر یک پیروز شد اما با شکست ۳ بر یک برابر کرمانشاه به رتبه دوازدهم اکتفا کرد. با تیمی که هم مهره ای باتجربه چون ساره احمدی و هم مهره های کم تجربه داشت، این رتبه به نظر طبیعی می رسد.

ساره احمدی، مهسا رشیدی، بهاره بهمنی و محیا صادقی بازیکنان قم در اصفهان بودند و منیره امیری خواه به عنوان مربی و مریم عارف به عنوان سرپرست این تیم را همراهی کردند.

یک بازیکن نونهال درس جوانمردی داد

هیئت تنیس روی میز استان قم در خروجی خود خبر از یک اتفاق ویژه داده است. درحاشیه مسابقات تنیس روی میز هوپس کشوری به میزبانی استان قم  محمد مهدی بهدریان بازیکن قمی با انجام حرکتی جوانمردانه نگاه ها را به خود خیره کرد.

در مسابقه مرحله حذفی که این بازیکن درحالی که درگیم اول در پوئن 11بر 10 از حریف خود پیش بود و می توانست برنده گیم و حتی مسابقه باشد درحالی که سرویس این بازیکن لت شده بود و داور و بازیکن مقابل متوجه این موضوع نشده بودند و گیم به سود او تمام می شد، با حرکتی جوانمردانه به داور اطلاع داد که سرویس او لت شده است.

در نتیجه سرویس تکرار شد و بهدریان گیم و بازی را واگذار کرد. آن چه بهدریان انجام داد ارزشی فراتر از صدها پیروزی و موفقیت داشت. اقدام او همیشه در ذهن کسانی که از این اتفاق باخبر شدند باقی خواهد ماند.

تبلیغات

مطالب ویژه