با ما همراه باشید

ووشو

برگزاری جشن بزرگ روز جهانی ووشو ؛ پنج شنبه در سالن شهید رضاییان

با تلاش هیئت ووشو و تلاشگران این رشته ورزشی، جشن بزرگ و همگانی روز جهانی ووشو در قم برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به ورزش و عموم مردم پنج شنبه ۷ شهریور به این جشن عمومی ورزشی دعوت هستند.

به گزارش قم اسپورت ؛ مراسم بزرگداشت روز جهانی ووشو از ساعت ۱۹ روز پنج شنبه در سالن شهید رضاییان قم برگزار می‌شود و خانواده رشته ووشو در این برنامه گردهم می‌آیند . هیئت ووشوی استان قم گفته است حضور در این جشن، مختص خانواده ووشو نیست بلکه آن ها پذیرای عمومی شهروندان خواهند بود.

این، دومین دوره جشنواره هنرهای رزمی  ووشو محسوب می‌شود که با نمایش ووشو کاران ساندا و تالو استان قم همراه خواهد بود و سخنرانی مسئولان  عالی رتبه کشوری و استانی همراه با قرعه کشی و اهدا جوایز نفیس  به شرکت کنندگان بخشی از این مراسم است.

یک سال قبل و در آغاز حضور جواد محمدزاده در راس هیئت ورزش های رزمی استان قم، این جشن باشکوه در سالن رضاییان برگزار شد و امسال، هیئت ووشو تجربه دوم را در این برنامه خواهد داشت. درست چند روز پس از کسب مدال طلای ووشوی جوانان آسیا توسط یک ووشوکار قمی.

در این جشن عمومی، مراسم تجلیل از قهرمان ووشوی جوانان آسیا مهدی اکبری مقدم نیز پیش بینی شده است و این قهرمان قمی که چندی پیش مدال طلای مسابقات جوانان آسیا در برونئی را کسب کرد مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

البته حضور در این جشن حتی برای کسانی که با ووشو آشنایی ندارند خالی از لطف نیست و از نزدیک با نمایش ورزشکاران این رشته و زیبایی‌های رشته ووشو به ویژه در بخش آشنا می‌شوند و عصر خاطره انگیزی را در پیش خواهد داشت.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه