با ما همراه باشید

فوتسال

فوری : محسن حسن زاده سرمربی تیم سوهان محمد سیما شد

محسن حسن زاده به سمت سرمربیگری تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر فوتسال انتخاب شد. این تصمیم در پی مشکلات جسمانی سید مهدی غیاثی سرمربی این تیم اتخاذ شده است.

به گزارش قم اسپورت؛ باشگاه سوهان محمد سیمای قم محسن حسن زاده را به سمت هدایت این تیم در لیگ برتر فوتسال برگزید. این تصمیم غیر منتظره پس از آن رخ داد که سید مهدی غیاثی به دلیل بیماری و فشار جسمانی از باشگاه درخواست کرده از سمت خود کناره گیری کند . در بیانیه باشگاه سوهان محمد سیما چنین آمده است:

“باشگاه سوهان محمد سیما اعلام می کند آقای محسن حسن زاده به سمت سرمربی جدید این تیم منصوب شده است. در پی درخواست آقای سید مهدی غیاثی سرمربی محترم تیم فوتسال سوهان محمد سیما مبنی بر این که فشار کار هدایت تیم بر وضعیت جسمانی ایشان اثر منفی می گذارد و پس از جلسه با مدیر عامل باشگاه آقای رسول قلی زاده، مقرر شد آقای سید مهدی غیاثی از این پس به عنوان مدیر فنی فعالیت کنند.

همچنین به پیشنهاد مدیر عامل باشگاه و با موافقت آقای محسن حسن زاده که پیش از این سمت مدیریت فنی تیم را بر عهده داشتند، ایشان از این پس نفر اول کادر فنی تیم سوهان محمد سیما خواهند بود و رهبری تیم را عهده دار شده اند.

همکاری تنگاتنگ و صمیمانه اعضای کادر فنی تیم فوتسال سوهان محمد سیما کما فی السابق ادامه خواهد داشت و باشگاه از تمامی اعضای کادر خود اعم از مربیان و مدیریت فنی حمایت می کند.”

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه