با ما همراه باشید

فوتسال

غیاثی : غیبت کوهستانی و جعفر نجفی به سوهان محمد سیما ضربه زد

سید مهدی غیاثی سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم با بیان این که غیبت کوهستانی و جعفر نجفی به سوهان محمد سیما ضربه زد تاکید کرد فرصت سوزی ها گریبان تیمش را گرفت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” سید مهدی غیاثی پس از تساوی تیمش سوهان محمد سیمای قم برابر فرش آرای مشهد در هفته هشتم لیگ برتر فوتسال ایران اظهار کرد: به عنوان یک بازی خانگی، چشم به 3 امتیاز این بازی داشتیم و با وجود همه آنالیزها، غیبت محمد کوهستانی و جعفر نجفی امروز به ما آسیب زد و نبود آن ها حس شد.

او ادامه داد: اگر کوهستانی و نجفی را در اختیار داشتیم در بخش تهاجمی دستمان بازتر بود. نیمه اول متعلق به تیم سوهان محمد سیما بود اما در نیمه دوم آن ها عملکرد خوبی داشتند البته باز هم موقعیت های مسلم گلزنی برای ما ایجاد شد و با بی دقتی آن را از دست دادیم. فرش آرا به هارمونی خوبی رسیده و در نیمه دوم نشان داد تیم باکیفیتی است.

سرمربی تیم سوهان محمد سیما گفت: بی دقت بودیم و نتوانستیم اختلاف را افزایش دهیم و در نتیجه، این فرصت سوزی ها گریبان ما گرفت و برد را از دست دادیم. این بازی، یک بازی پایاپای بود و اگر می بینید که در نیمه های دوم مشکل داریم به این دلیل است که نفراتی که در نیمه دوم نیاز داریم به دلیل آسیب دیدگی از دست می دهیم و نیمه دوم در تعویض ها کارمان گره می خورد.

غیاثی در مورد حواشی روی سکوها و قطع شدن بازی عنوان کرد: من از تماشاگران تشکر می کنم که زحمت می کشند و برای حمایت از تیم به سالن می آیند. از همان عده معدودی که گاهی عامل توقف بازی می شوند خواهش می کنم بازی را به حاشیه نبرند و به فکر تشویق تیم باشند. ما می خواهیم از حضور هواداران استفاده مثبت کنیم. اگر چنین مسائلی رخ دهد هم در زمینه پخش زنده مسابقات ما مشکل ایجاد می شود و هم مسئولان و مهمانان ما که به سالن می آیند از این رفتار دلزده می شوند.

وی همچنین گفت: این تیم متعلق به هواداران و شهر قم است. من مربی ممکن است یک سال باشم و سال بعد نباشم اما این هواداران هستند که همیشه حضور دارند و باید از تیمی که به آن ها تعلق دارد به نحوی صحیح حمایت کنند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

کاراته1 هفته پیش

امیر مهدی زاده روی دور شکست؛ چه ۲۰۱۹ غم انگیزی

فوتسال1 هفته پیش

مصاف سوهان محمد سیما و آذرخش ؛ جدال با قعرنشین در خانه

فوتسال2 هفته پیش

حسن زاده: باید مثل نیمه دوم بازی با شاهین شهر بجنگیم | جوان‌ها جای غایبان را پر می‌کنند

فوتسال2 هفته پیش

سوهان محمد سیما و حفاری | هدف: پیروزی در مسابقه ۶ امتیازی و صعود به رتبه دوم

ورزش های الکترونیک3 هفته پیش

۱۷ میلیون تومان جایزه در لیگ ورزش‌های الکترونیک قم توزیع می‌شود

والیبال3 هفته پیش

نگاهی بر عملکرد والیبال قم در مسابقات امیدها | رویارویی با چالش ضعف بازیکن سازی در گذشته

تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | مراسم روز جهانی ووشو و تجلیل از مهدی اکبری مقدم

فوتبال3 هفته پیش

گلزنی مهدی واعظ زاده برای تیم ملی هنرمندان

فوتسال3 هفته پیش

آغاز رقابت تیم فوتسال محمد سیما در مرحله نهایی لیگ جوانان

ووشو3 هفته پیش

مهدی اکبری : به خاطر پول و پاداش وارد ورزش نشده ام | هدفم بازی های آسیایی است

مطالب ویژه