با ما همراه باشید

فوتسال

سوهان محمد سیما و فرش آرا ؛ جمعه در قم | ببر و صدرنشین شو

هفته هشتم لیگ برتر فوتسال ایران جمعه ۲۵ مرداد برگزار می شود و دیدار سوهان محمد سیمای قم و فرش آرای مشهد یکی از دیدارهای مهم این هفته است. گیتی پسند صدرنشین امروز پیروز نشد و پیروزی شانس تیم سید مهدی غیاثی برای حضور در صدر جدول را تقویت می کند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” هفته هشتم لیگ برتر فوتسال در حالی به انجام می رسد که جدال سوهان محمد سیما و فرش آرا در سالن شهید حیدریان قم یکی از دیدارهای مهم این هفته است به ویژه این که گیتی پسند در دیدار امروز پیروز نشد و حالا شرایط صدرنشینی برای نماینده قم فراهم تر است.

شاگردان سید مهدی غیاثی با ۱۳ امتیاز پس از گیتی پسند ۱۵امتیازی و سن ایچ ۱۳ امتیازی تیم سوم جدول هستند و پیروزی بر فرش آرا تیم را به ۱۶ امتیاز و در نتیجه به صدر یا رده دوم جدول می رساند.

گیتی پسند در خانه برابر شهروند ساری متوقف شده و این شانس حالا برای سوهان محمد سیما وجود دارد که با برد برابر فرش آرا و رسیدن امتیازاتش به عدد ۱۶، امیدوار باشد که سن ایچ ساوه در کرج پیروز نشود و در نتیجه پایان هفته هشتم مصادف با صدرنشینی نماینده قم باشد.

قمی ها البته همچنان حسرت امتیازاتی را می خوردند که برابر اهورای بهبهان و مقاومت البرز از دست دادند اما آن ها می آموزند که در لحظه زندگی کنند و نگاهی به پشت سر نداشته باشند. این موضوع تمرکز بیشتری برای آن ها در آستانه بازی با فرش آرا به ارمغان می آورد.

فرش آرا، گرچه همیشه تیمی سرسخت برای تمام لیگ بوده اما در برابر نمایندگان قم دست به کارهای بزرگی نزده است. نمونه این موضوع، شکست رفت و برگشت فرش آرا در دیدار پلی آف فصل گذشته لیگ برتر بود و البته در لیگ هم فرش آرا مغلوب سوهان محمد سیما شده بود.

سرخ پوشان قمی راه شکست تیم مشهدی را به خوبی بلدند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و فرصت سوزی حسرت آفرین نشود ۳ امتیاز این بازی در چنگ یاران هاشم فرج زاده است. پیروز بزرگ در ساوه به تیم انرژی بیشتری بخشیده و همه در سوهان محمد سیما به روزهای بهتر امیدوارند.

بار دیگر نقش هواداران در این مسابقه کلیدی خواهد بود و ۳ امتیاز این بازی در گروه حمایت هواداران است. هوادارانی که بازوی قدرتمند سوهان محمد سیما در بازی های خانگی بوده اند و جمعه نیز اقتدار سکوهای سالن شهید حیدریان را به رخ می کشند.

دیدار دو تیم ساعت ۱۸ در سالن شهید حیدریان قم برگزار می شود و جمعه روز پسران قمی است. آن ها ما را ناامید نمی کنند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

فوتسال1 هفته پیش

سن ایچ ۱ سوهان محمد سیما ۲ / متفاوت و قهرمانانه در ساوه

تکواندو3 هفته پیش

گفتگو با معصومه ترابی دختر رزمی کار : مبارزه عشق و هنر من است | بارها من را تخریب کردند

کشتی2 هفته پیش

میکاییلی قهرمان کشتی جهان شد | سرنوشت عجیب شاهرخ؛ نماد رخ زیبای سرنوشت

بدمینتون3 هفته پیش

گزارش تصویری | روز نخست مسابقات بدمینتون رنکینگ بزرگسالان کشور در قم

تصاویر2 هفته پیش

تصاویر | تمرین تیم فوتسال جوانان سوهان محمد سیما

فوتبال2 هفته پیش

مورد حضور تیم خوشه طلایی ساوه در قم | خواسته قمی‌ها: تمرینات باید در قم برگزار شود

هندبال3 هفته پیش

سومی قم در هندبال جوانان دختر منطقه ۲ | باورنکردنی؛ در ۶ ساعت،۳ بازی انجام دادند!

فوتسال2 هفته پیش

درباره تماشاگران در دیدارهای محمد سیما | فرق بین تماشاگر و هوادار؛ مسئله این است

اداره کل ورزش و جوانان استان قم3 هفته پیش

۴۷ چهره شاخص ورزش قم مورد تجلیل قرار گرفتند

اداره کل ورزش و جوانان استان قم3 هفته پیش

گزارش تصویری مراسم تجلیل از مدال آوران برون مرزی ورزش قم

مطالب ویژه