با ما همراه باشید

جودو

پایان مرحله انتخابی تیم ملی جودو کاتا در خانه جودوی قم

مسابقات نهایی انتخابی تیم ملی جودو کاتا به منظور حضور در رقابت های قهرمانی جهان کره جنوبی به میزبانی خانه جودوی استان قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” مرحله پایانی رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاتا برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان کره جنوبی با حضور آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو، رسول منعم، مدیر کل ورزش و جوانان استان قم، محمد بلوطی مدیر تیم‌های ملی جودو به میزبانی هیئت جودو استان قم امروز 18 مرداد ماه برگزار شد.

مسابقات انتخابی نهایی تیم ملی جودو-کاتا با حضور ریاست محترم فدراسیون جناب آقای دکتر آرش میراسماعیلی و هیئت همراه و مدیرکل محترم ورزش و جوانان، جناب آقای رسول منعم در استان قم برگزار شد. نتایج نهایی این مسابقات به شرح زیر است: در بخش ناگه نو کاتا، فریدی‌وثوق و کریمی‌ناصر از همدان مقام اول، بشارتی نیا و قاسملو از قم مقام دوم را کسب کردند.

در بخش کاتامه نو کاتا، عظیمی و رضایی از قم مقام اول، وحید و صفی از اصفهان مقام دوم را کسب کردند. در بخش کیمه نو کاتا، بردی و روح الله زاده از مازندران به مقام اول، میر سپاسی و احسن از قم به مقام دوم و پناهنده و ناطق زاده از مازندران به مقام سوم دست یافتند.

همچنین در بخش گوشین جوتسو، محمد حسن سالاری و محمدرضا صحرایی از قم مقام اول، نجفی و کریمی ناصر از همدان مقام دوم، میقانی و جوادیه طهرانی از گلستان مقام سوم را کسب کردند.

در بخش جونو کاتا، جاوید و شیری از خراسان رضوی به مقام اول، حقیقت و رحمانی فرد از تهران به مقام دوم و موسوی و محمدی از مازندران به مقام سوم دست یافتند. کاتاروها زیر نظر حسین زند به عنوان سرمربی، تمرینات خود را از روز گذشته در استان قم آغاز کرده بودند.

منبع : روابط عمومی هیئت جودوی استان قم

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه