با ما همراه باشید

تنیس روی میز

قم میزبان ستاره‌های نونهالان تنیس روی میز کشور می‌شود

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم از میزبانی قم از ستاره‌های نونهال تنیس روی میز کشور در قم خبر داد و تاکید کرد مربیان تیم‌های اعزامی استان را افرادی تشکیل می‌دهند که شاگردان آن‌ها عناوین برتر را کسب کرده باشند.

محمد عموییان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” اظهار کرد: بر اساس برنامه درج شده در تقویم فدراسیون تنیس روی میز، مسابقات تنیس روی میز هوپس پسران کشور مربوط به رده سنی نونهالان ۲۸ تا ۳۰ مرداد به میزبانی قم برگزار می‌شود و قم برای این میزبانی آماده است.

او ادامه داد: علاوه بر مسابقات هوپس و میزبانی قم، رقابت‌های جایزه بزرگ همدان برای منطقه ۶ کشور رویدادی است که روزهای ۲۰ و ۲۱ مرداد برگزار می‌شود و پینگ پنگ بازان قمی در این مسابقات حضور دارند.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم گفت: در روزهای پایانی مردادماه و آغازین شهریور المپیاد استعدادهای برتر تنیس روی میز کشور به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود که تیم‌های استان قم در آن حاضر هستند و از شهریور ماه مسابقات تورهای ایرانی رده‌های سنی مختلف از سر گرفته می‌شود و در این مسابقات همانند دوره‌های گذشته شرکت خواهیم داشت.

عموییان در مورد فرآیند انتخاب مربیان تیم‌های تنیس روی میز قم در رویدادهای کشوری گفت: این ساز و کار را قرار داده‌ایم که هر یک از مربیان ما که شاگرد آن مربی عنوان نخست را به دست بیاورد و وضعیت بهترین داشته باشد مربی تیم استان در مسابقات پیش رو خواهد بود به طوری که در ماه‌های گذشته حضور مربیانی چون آقایان شهیدی فر، قائمی، فتحی، نیکو روش و مقیمی در مسابقات مختلف بر همین اساس بوده است.

وی تاکید کرد: موفقیت‌های اخیر تنیس روی میز قم هم در تورها و هم مسابقات دانش آموزی نشان می‌دهد ظرفیت موفقیت در سطح ملی با وجود این که استانی کوچک هستیم را داریم و روزهای روشن‌تری می‌تواند در انتظار پینگ پنگ قم باشد.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه