با ما همراه باشید

فوتبال

آب پاکی روی دست سرخ پوشان | متولی ورزش هزینه کامل هیچ تیمی را پرداخت نمی‌کند

تیم سرخ‌پوشان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال استان قم قصد دارد در لیگ سه کشور به میدان برود اما پول کافی ندارد. مدیر کل ورزش و جوانان نیز امروز آب پاکی را روی دست سرخ پوشان و سایر تیم‌ها ریخت و تاکید کرد. متولی ورزش هزینه کامل هیچ تیمی را پرداخت نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” تیم فوتبال سرخ پوشان که سال گذشته در لیگ برتر فوتبال قم به مقام قهرمانی رسید از مدت‌ها قبل تلاش‌هایی را برای حضور در لیگ ۳ فوتبال ایران داشته است.

این تیم حتی تمرینات خود را نیز برپا کرد اما مشکل اصلی این تیم برای حضور در لیگ دسته سوم پول است. سرخ پوشان اسپانسر ندارد و تلاش‌هایش برای جذب منابع مالی کافی به بن بست خورده و چشم امید خود را به اداره کل ورزش و جوانان معطوف کرده اما مشکل این است که تقاضای سرخ پوشان از اداره کل ورزش و جوانان قابل انجام نیست.

خواسته سرخ پوشان از اداره کل تأمین منابع لازم حضور در لیگ ۳ است اما اداره کل ورزش و جوانان می‌گوید روی کمک ما حساب کنید اما روی تأمین همه هزینه‌ها نه. در حقیقت سرخ پوشان باید حامی مالی داشته باشد و در کنار آن، از کمک‌های متولی ورزش نیز بهره مند شود.

این موضوع امروز در نشست خبری مدیر کل ورزش و جوانان قم مطرح شد و رسول منعم در این باره اظهار کرد: به عنوان یک قاعده کلی، تیمداری باید به گونه‌ای باشد که با مسابقاتی که آن تیم در پیش رو دارد تناسب داشته باشد. راحت‌ترین مسیر این است که بگویند تمام هزینه ما را بپردازید. این که شدنی نیست. باشگاه‌ها باید آورده‌ای داشته باشند و اداره ورزش و جوانان در کنار آن آورده، به تیم‌ها کمک می‌کند.

او ادامه داد: ما فقط این یک تیم را نداریم. اگر قرار باشد همه هزینه‌ها را پرداخت کنیم باید مخارج تمام تیم‌های ورزشی استان را در رشته‌های مختلف پرداخت کنیم و همه انتظار خواهند داشت. این، نه عملی است نه قانونی و نه کارشناسی. اداره ورزش و جوانان نقش حمایتی دارد نه این که همه چیز را مهیا کند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه