با ما همراه باشید

ووشو

هفته اول لیگ قهرمانان ووشو | پیروزی ثامن و مبارز برابر حریفان

هفته اول لیگ ووشوی باشگاه‌های قم برگزار شد و تیم‌های در رده‌های سنی مختلف به میدان رفتند. برگزاری این مسابقات برای نخستین بار باشگاه‌های فعال رشته ووشو در استان را برابر هم قرار می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت”، نخستین دوره رقابت‌های لیگ ووشوی باشگاه‌های استان قم از امروز جمعه ۱۸ مرداد گشایش یافت و رقابت‌ها در ۴ رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان آغاز شد.

در این مسابقات که در خانه ووشو ورزشگاه جواد الائمه (ع) برگزار می‌شود در حاشیه مسابقات و به مناسبت ۱۷ مرداد سالروز گرامیداشت مقام خبرنگار، جمعی از اهالی رسانه فعال در انعکاس رویدادهای ووشوی استان توسط هیئت ووشوی استان قم مورد تقدیر قرار گرفتند.

در ده سنی نونهالان ثامن برابر “نجفی تیم” به مربیگری غلامرضا احمدی به تساوی ۳ بر ۳ رسید و شهدای جعفریه با هدایت ابوالقاسم رستمی ۵ بر صفر فجر بسیج کهک را شکست داد. در رده سنی جوانان، شهدای جعفریه ۵ بر ۳ از سد تیم “نجفی تیم” عبور کرد.

در رده سنی نوجوانان، ستارخان با هدایت ابوالفضل خلیلی ۶ بر صفر برابر فجر بسیج کهک به برتری رسید و “نجفی تیم” ۴ بر ۳ بر تیم شهدای جعفریه غلبه کرد. سرانجام در رده بزرگسالان، ثامن با مربیگری چهره سرشناس رزمی و ووشوی قم فیروز مختاری ۷ بر صفر خانه ووشو را شکست داد و مبارز با مربیگری امیر حسین یوسفی ۶ بر ۳ برابر شهدای جعفریه پیروز شد.

رقابت نزدیک ووشوکاران و مبارزاتی دیدنی و سراسر جذابیت از جلوه‌های ویژه روز پرشور خانه ووشو بود. این در حالی است که برخی از تیم‌ها در هفته نخست استراحت داشتند و کار خود را از هفته دوم لیگ آغاز می‌کنند.

هیئت ووشوی استان قم تصمیم دارد لیگ قهرمانان ووشوی قم را پیش از آغاز لیگ کشور و مسابقات انتخابی تیم ملی به سرانجام برساند. نگاهی بر به برگزاری هفته نخست لیگ با توجه به نخستین تجربه هیئت ووشو در این سطح، نشان می‌دهد هیئت ووشو در این زمینه کار را با موفقیت آغاز کرده است.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه