با ما همراه باشید

فوتسال

سن ایچ ۱ سوهان محمد سیما ۲ / متفاوت و قهرمانانه در ساوه

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال توانست در ساوه تیم صدرنشین سن ایچ را شکست دهد. با نمایشی متفاوت و قهرمانانه

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” شاگردان سید مهدی غیاثی در تیم سوهان محمد سیمای قم در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال در ساوه به یک پیروزی باارزش دست یافتند.

در سالن فجر ساوه، تصور شکست صدرنشین برابر سوهان محمد سیما سخت به نظر می رسید اما نمایش متفاوت و قهرمانانه قمی ها در نهایت پیروزی ۲ بر یک را نصیب این تیم کرد. در این بازی حمید رشیدی برای اولین بار به عنوان سنگربان به میدان رفت و محمد دهقان کار را از روی نیمکت آغاز کرد.

نیمه اول متعلق به قمی ها بود. پاس عرضی و هوشمندانه روح الله ایثاری توپ را در مقابل دروازه به ناصر اطمینان رساند و اطمینان قدر این موقعیت را دانست و گل اول را به ثمر رساند.

در ادامه و تا پایان نیمه اول تیم سوهان محمد سیما بارها صاحب موقعیت گل شد. مهم ترین این موقعیت ها توسط مهدی حسن زاده و یک بار نیز توسط مهدی فتحی در دهانه دروازه از دست رفت و چندین و چند بار روح الله ایثاری، محمد بیضایی و علی فیاضی در موقعیت گل قرار گرفتند.

یک فوق واکنش از حمید رشیدی و چند عکس العمل دیگر از او سوهان محمد سیما را که در فاز دفاعی کم اشتباه ظاهر می شد در بازی حفظ کرد تا سپید پوشان قمی که از حضور تماشاگران خودی نیز بهره مند بودند برنده به رختکن بروند.

در نیمه دوم سن ایچ برای جبران گل خورده حملات بیشتری ترتیب داد که حمید رشیدی با واکنش های نجات بخش خود نشان داد سد محکمی در برابر حریف است.

شوت هاشم فرج زاده و حرکت تند و تیز جعفر نجفی چیزی نمانده بود سوهان سیما را به گل دوم برساند اما این اقدامات بی نتیجه بود. سوهان محمد سیما پس از یک بار نجات از فروپاشی دروازه در دقیقه ۳۰ گل تساوی را دریافت کرد.

شادی تماشاگران ساوه ای اما دوام نداشت. روح الله ایثاری توپ بلند ارسال شده و مستقیم را با سینه کنترل کرد و در حین عبور از دروازه بان با خطا سرنگون شد تا تیمش را صاحب پنالتی کند و ضربه پنالتی را خود وارد دروازه کرد.

پاور پلی پرفشار سن ایچ در ثانیه های پایانی نفس را در سینه حبس کرده بود اما پایان بازی سه امتیاز این بازی را به حساب سوهان محمد سیما واریز کرد. در نبردی واقعی و تمام عیار.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه