با ما همراه باشید

والیبال

مجید براتی سرمربی تیم والیبال جوانان: والیبال قم سر و سامان گرفته | قول صعود نمی‌دهم اما امیدواریم

سرمربی تیم والیبال جوانان پسر قم در آستانه اعزام این تیم به مسابقات جوانان کشور تاکید کرد تیم خوبی در اختیار دارد که می‌تواند برای کارهای بزرگ بجنگد. او با تمجید از وضعیت کنونی والیبال قم معتقد است والیبال قم با کادر مدیریتی جدید سر و سامان گرفته است.

مجید براتی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” در مورد وضعیت تیم والیبال جوانان پسر قم در راه مسابقات سطح دوم کشور اظهار کرد: یک ماه است تمریناتمان را شروع کرده‌ایم و برای جذب بازیکن، فراخوانی انجام شد که ۶۵ نفر از تمام باشگاه‌ها به تمرین تیم جوانان آمدند.

او ادامه داد: طی ۳ مرحله از این بازیکنان گزینش به عمل آمد که در نهایت به فهرستی ۱۸ نفره رسیدیم و سرانجام طی هفته گذشته لیست نهایی ۱۴ نفره ما برای حضور در مسابقات مشخص شد. جمعه عازم قزوین خواهیم شد و در مسابقات سطح ۲ کشور که ۱۰ استان در آن حاضر هستند شرکت می‌کنیم.

سرمربی تیم والیبال جوانان پسر قم گفت: تیمی هماهنگ در اختیار داریم و در هفته ۳ جلسه تمرین را پشت سر گذاشته‌ایم. این انگیزه نزد تک تک بازیکنان ما وجود دارد که برای صعود بجنگیم گرچه کار به هیچ وجه آسان نیست. ما رقبایی داریم که بازیکنانی در سطوح بالای کشوری در اختیار دارند. بدیهی است که قولی در مورد صعود نمی‌دهم اما این قول را می‌دهم که چیزی کم نخواهیم گذاشت.

براتی درباره شرایط کنونی والیبال قم عنوان کرد: با حضور آقای حلوایی در رأس هیئت والیبال استان قم، والیبال سر و سامان گرفته است و اغراق نیست اگر بگویم نظم فعلی و ساختار کنونی حداقل در ۱۵-۱۰ سال گذشته، بی سابقه بوده است. گروه خوبی در هیئت والیبال دور هم جمع شده‌اند و احساس می‌کنم با این روند، آینده والیبال قم روشن و امیدوار کننده تر از هر زمان دیگری است.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه