با ما همراه باشید

هندبال

بازگشت هدف پویان به لیگ برتر هندبال بانوان ؛ شاید از فصل آینده

گرچه باشگاه هدف پویان جوان به دنبال بازگشت به لیگ برتر هندبال بانوان بود اما این پرونده حداقل برای سال ۹۸ بسته شده است. هدف پویان اکنون قصد دارد با جذب اسپانسر امسال در یکی از لیگ‌های پایین‌تر شرکت کند و سپس برای لیگ برتر ۹۹ تیمی قدرتمند جمع کند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت؛ چند هفته پیش بود که باشگاه هدف پویان جوان، نماینده قم در لیگ برتر هندبال بانوان در فصول ۹۴ و ۹۵ طی نامه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان قم خواستار بررسی وضعیت موجود برای حضور مجدد در لیگ برتر شد.

با این حال، نامشخص بودن وضعیت تأمین منابع مالی این تیم از یک سو و تعلل در بررسی موضوع از سوی دیگر سبب شد بازیکنان مؤثر این تیم راهی تیم‌های دیگر شوند و دست هدف پویان برای ورود به لیگ برتر خالی بماند.

با این وجود طبق آخرین جلسه‌ای که هدف پویان با اداره کل ورزش و جوانان و اسپانسر احتمالی خود داشته، مقرر شده هدف پویان امسال در لیگ‌های پایین‌تر (دسته اول یا دوم) شرکت کند و سپس برای فصل ۹۹ در لیگ برتر تیمی قدرتمند بسازد و همه ظرفیت هندبال بانوان قم در سایر تیم‌های لیگ برتری را برای بازسازی تیم خود به کار ببندد.

این به معنای بسته شدن پرونده حضور هدف پویان جوان در لیگ برتر ۹۸ است. الناز قاسمی، نوریه عباسی، فاطمه خلیلی و فاطمه رادصفت بازیکنان قمی هستند که امسال در تیم‌های سایر استان‌ها بازی خواهند کرد در صورتی که اولویت همگی آن‌ها بازی در قم است.

پروژه حضور در لیگ‌های یک یا ۲ در سال ۹۸ و بازگشت به لیگ برتر در سال ۹۹ در صورتی جنبه عملی به خود می‌گیرد که این باشگاه بتواند بر سر تأمین هزینه‌های موجود که در چند ماه اخیر افزایش چشمگیری نیز یافته با گزینه‌های اسپانسرینگ خود به نقطه تعامل برسد.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه