با ما همراه باشید

فوتبال

حسینی: در ایران نگاه خوبی به فوتبال قم وجود ندارد | با آلومینیوم اراک به لیگ برتر برمی گردم

سید مهدی حسینی، فوتبالیست قمی شاغل در لیگ دسته اول فوتبال ایران تأیید کرد نگاه خوبی به فوتبال قم در سطح کشور وجود ندارد. او همچنین گفت از تیم‌های لیگ برتری نیز پیشنهاد داشته اما تصمیم گرفته با توجه به شرایط تیم آلومینیوم اراک در این تیم بماند و به لیگ برتر برگردد.

سید مهدی حسینی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت در مورد آخرین وضعیت خود اظهار کرد: امسال نیز قراردادم را با تیم آلومینیوم اراک تمدید کردم و برای دومین سال متوالی در این تیم خواهم بود. این سومین سالی است که در لیگ یک حضور دارم و امیدوارم سال آینده دوباره به لیگ برتر برسم. سال‌ها تلاش کرده‌ام و به بخشی از اهدافم رسیده‌ام و همچنان باید تلاش کنم.

او ادامه داد: در 26 سالگی همچنان برای بازی در لیگ برتر امیدوارم و انگیزه دارم. پیشنهاداتی از تیم‌های لیگ برتری وجود داشت اما نمی‌خواستم به لیگ برتر بروم، یا نیمکت نشین باشم و یا دوباره به لیگ یک سقوط کنم. شرایط آلومینیوم اراک را بهتر دیدم و اراک برای صعود به لیگ برتر در فصل پیش رو عزم خود را جزم کرده و بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده است.

بازیکن سابق تیم صبای قم گفت: فصل قبل فصل خوبی برای من بود. البته کم شانس بودیم و در فصل گذشته هم می‌توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم اما امسال شرایط نسبت به فصل گذشته بهتر است و امید زیادی به لیگ برتری شدن داریم و به خواست خدا با آلومینیوم اراک به لیگ برتر برمی گردم .

حسینی درباره وضعیت فوتبال قم عنوان کرد:  شرایط فوتبال قم خوب نیست و اگر می‌خواستند شرایط خوبی داشته باشد باید امتیاز حضور فوتبال قم در لیگ یک یا ۲ حفظ می‌شد. واقعیت این است که در حال حاضر در قم انگیزه‌ای وجود ندارد و هر تلاشی بشود به نقطه مشخصی نمی‌رسد. اگر صبا در لیگ یک حفظ می‌شد شرایط به شکل امروز نبود. من امیدی به ایجاد تغییر ندارم و فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی رخ دهد.

او در پاسخ به این سؤال که آیا با این ایده موافق است که در سطح کشور نگاه خوبی به فوتبال قم وجود ندارد تاکید کرد:   صد در صد همین‌طور است. در دوران حضور صبا، این تیم ۸ سال در قم ببود اما نتوانست ۵ بازیکن قمی در این ۸ سال به فوتبال ایران معرفی کند. این موضوع بر چهره فوتبال قم در سطح کشور اثر منفی داشته است.

بازیکن قمی تیم آلومینیوم اراک ادامه داد: موضوع دیگر این است که صبا به قم هبه شد و اگر هزینه‌ای که برای صبا شد صرف رشد و بالا آوردن تیمی از پایه می‌شد اثر بزرگی بر فوتبال قم و چهره آن می‌گذاشت.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

فوتسال1 هفته پیش

سن ایچ ۱ سوهان محمد سیما ۲ / متفاوت و قهرمانانه در ساوه

تکواندو3 هفته پیش

گفتگو با معصومه ترابی دختر رزمی کار : مبارزه عشق و هنر من است | بارها من را تخریب کردند

کشتی2 هفته پیش

میکاییلی قهرمان کشتی جهان شد | سرنوشت عجیب شاهرخ؛ نماد رخ زیبای سرنوشت

بدمینتون3 هفته پیش

گزارش تصویری | روز نخست مسابقات بدمینتون رنکینگ بزرگسالان کشور در قم

تصاویر2 هفته پیش

تصاویر | تمرین تیم فوتسال جوانان سوهان محمد سیما

فوتبال2 هفته پیش

مورد حضور تیم خوشه طلایی ساوه در قم | خواسته قمی‌ها: تمرینات باید در قم برگزار شود

هندبال3 هفته پیش

سومی قم در هندبال جوانان دختر منطقه ۲ | باورنکردنی؛ در ۶ ساعت،۳ بازی انجام دادند!

اداره کل ورزش و جوانان استان قم3 هفته پیش

۴۷ چهره شاخص ورزش قم مورد تجلیل قرار گرفتند

فوتسال2 هفته پیش

درباره تماشاگران در دیدارهای محمد سیما | فرق بین تماشاگر و هوادار؛ مسئله این است

اداره کل ورزش و جوانان استان قم3 هفته پیش

گزارش تصویری مراسم تجلیل از مدال آوران برون مرزی ورزش قم

مطالب ویژه