با ما همراه باشید

فوتبال

مورد حضور تیم خوشه طلایی ساوه در قم | خواسته قمی‌ها: تمرینات باید در قم برگزار شود

در حالی که زمزمه‌ها پیرامون حضور تیمی از قم در لیگ دسته دوم فوتبال ایران در فصل پیش رو وجود دارد تیم خوشه طلایی ساوه تیمی است که برای بازی در قم اعلام آمادگی کرده اما نظر مسئولان این است که اگر قرار است تیمی به قم بیاید باید در قم هم تمرین کند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت”؛ ماه‌ها از وعده رسول منعم برای تلاش در راه حضور قم در لیگ دسته دوم فوتبال ایران می‌گذرد اما آن چه تاکنون مانع عملی شدن این وعده شده هزینه سنگینی است که تیمداری در لیگ ۲ روی دست قمی‌ها می‌گذارد.

خرید امتیاز برای قم و تأمین هزینه‌ها از داخل استان یک طرح برای این اقدام است و مشارکت با تیم‌های خارج از استان طرح دیگر. خوشه طلایی ساوه، تیمی در شهر همسایه ما و تازه وارد به به لیگ دسته اول، تیمی است که به مسئولان قمی اعلام کرده حاضر است دیدارهای خود را در قم برگزار کند و با نام قم در مسابقات به میدان برود.

با این حال خوشه طلایی ساوه برای این امر دو مشکل دارد: یکی موافقت اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برای صدور مجوز خروج از استان این تیم و دیگری، برنامه این باشگاه برای برگزاری مسابقات در قم ولا غیر.

در قم، از پیشنهاد خوشه طلایی استقبال گرمی به عمل نیامده اما پرونده آن‌ها هنوز هم باز است. علت این است که به عقیده مسئولان ورزشی قم – که منطقی نیز به نظر می‌رسد – نفس حضور تیمی در قم فقط برای برگزاری مسابقه هیچ کمکی به رشد و آینده فوتبال قم و پیشرفت بازیکنان جوان نمی‌کند ضمن این که آن‌ها یک تیم کاملاً غریبه خواهند بود که نه محبوبیتی خواهند داشت و نه هواداری جذب می‌کنند.

بهترین پلن ممکن برای این منظور این است که خوشه طلایی – یا هر باشگاه دیگری – تمرینات خود را نیز به قم بیاورد و به تیمی قمی تبدیل شود و در مقابل از امکانات موجود در قم نیز در ازای این سرمایه گذاری فوتبالی، بهره مند شود. پیشنهادی معقول که باید دید خوشه طلایی در نهایت چه واکنشی برای آن خواهد داشت.

در عین حال پرونده خرید امتیاز تیمی از دسته دوم برای استان قم همچنان باز است گرچه مشکل اصلی و حل نشده، همچنان تأمین هزینه‌های خرید امتیاز به اضافه تأمین اعتبار مالی یک فصل کامل حضور در لیگ ۲ است.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

فوتسال1 هفته پیش

سن ایچ ۱ سوهان محمد سیما ۲ / متفاوت و قهرمانانه در ساوه

تکواندو3 هفته پیش

گفتگو با معصومه ترابی دختر رزمی کار : مبارزه عشق و هنر من است | بارها من را تخریب کردند

کشتی2 هفته پیش

میکاییلی قهرمان کشتی جهان شد | سرنوشت عجیب شاهرخ؛ نماد رخ زیبای سرنوشت

بدمینتون3 هفته پیش

گزارش تصویری | روز نخست مسابقات بدمینتون رنکینگ بزرگسالان کشور در قم

تصاویر2 هفته پیش

تصاویر | تمرین تیم فوتسال جوانان سوهان محمد سیما

هندبال3 هفته پیش

سومی قم در هندبال جوانان دختر منطقه ۲ | باورنکردنی؛ در ۶ ساعت،۳ بازی انجام دادند!

فوتبال2 هفته پیش

مورد حضور تیم خوشه طلایی ساوه در قم | خواسته قمی‌ها: تمرینات باید در قم برگزار شود

فوتسال2 هفته پیش

درباره تماشاگران در دیدارهای محمد سیما | فرق بین تماشاگر و هوادار؛ مسئله این است

اداره کل ورزش و جوانان استان قم3 هفته پیش

۴۷ چهره شاخص ورزش قم مورد تجلیل قرار گرفتند

اداره کل ورزش و جوانان استان قم3 هفته پیش

گزارش تصویری مراسم تجلیل از مدال آوران برون مرزی ورزش قم

مطالب ویژه