با ما همراه باشید

فوتبال

بهرامی: زمین بدهند فوتبال ساحلی را در قم راه اندازی می‌کنیم | گلایه از منتقدان بی نظم

رئیس هیئت فوتبال استان قم می گوید فوتبال ساحلی در قم در صورت تخصیص زمین برای این رشته کلید خواهد خورد. وی همچنین با گلایه از منتقدان بی نظم گفته است با این تفکر به جایی نمی رسیم.

کریم بهرامی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” اظهار کرد: چند روز قبل نامه ای به آقای تاج در مورد آمادگی شروع کار در فوتبال ساحلی دادیم. آمادگی ما ۵۰ درصد کار است و ۵۰ درصد دیگر زمین، ساحلی مناسب در اختیار هیئت فوتبال است. ما اگر بخواهیم تیمی در فوتبال ساحلی داشته باشیم ، اگر در لیگ برتر به ما امتیاز ندهند در دسته اول این اتفاق رخ می دهد اما باید سخت افزار لازم را داشته باشیم.

او ادامه داد: رشته فوتبال ساحلی رشته ای نوپا است و مسیر دستیابی به موفقیت در آن آسان تر است. من امیدوارم در برنامه های آتی فوتبال قم، حمایت دلسوزان و رسانه ها را داشته باشیم. دلسوز واقعی کسی است که می آید و کار می کند نه این که از دور شعار دهد.

رئیس هیئت فوتبال استان قم گفت: برخی دوستان منتقد بی نظمی هستند اما در کلاس دانش افزایی که ساعت ۹ آغاز می شود از ساعت ۱۱ در کلاس حاضر می شوند یا به هم پیامک می دهند که به کلاس نروید و کلاس را به هم بریزید. با این تفکر به جایی نمی رسیم. نه آن ها می رسند نه می گذارند ما برسیم.

بهرامی عنوان کرد: اگر با شخص بهرامی مشکل داریم، با فوتبال که مشکل نداریم و هر جا هر مشکلی پیدا شود به پای فوتبال قم و اسم این شهر می نویسند و نه شخص. این که ۴ داور ما در لیگ برتر حضور دارند به اسم بهرامی تمام می شود؟ این افتخار متعلق به این شهر است و همه مردم قم.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه