با ما همراه باشید

ورزش بانوان

پریسا حیدری؛ قدرت گرفته از مصدومیتی نابودگر | طلای ۹۶ را تکرار می‌کنم

پریسا حیدری دختر ووشوکار قمی که سال گذشته در پی پارگی رباط صلیبی بازی‌های آسیایی جاکارتا را از دست داد دست از مبارزه نکشیده است. او از پاییز امسال رسماً به میادین باز خواهد گشت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت” ورزش قم در سال ۹۷ در آستانه کسب یک موفقیت بزرگ قرار داشت و پریسا حیدری که بیشتر به عنوان یک ووشوکار شناخته می‌شود با حضور در اردوی تیم ملی جوجیتسو در آستانه اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا قرار گرفت.

در شرایطی که به نظر می‌رسید همه چیز برای حضور تاریخی یک دختر قمی در بازی‌های آسیایی مهیا است، پریسا حیدری در تمرینات تیم ملی دچار پارگی رباط ACL شد و حضور در جاکارتا را از دست داد.

پس از دورانی طولانی و دور از میادین، پریسا حیدری آماده بازگشت دوباره به میادین، پس از غیبتی اجباری است. پریسا حیدری در گفتگو با پایگاه خبری ورزش قم در این باره اظهار کرد: عمل جراحی زانوی من ۱۰ اردیبهشت سال ۹۷ انجام شد و یک سال و ۳ ماه است که از میادین دور هستم.

او ادامه داد: در آن زمان ۲ ماه در تهران به طور مستقیم زیر نظر فیزیو تراپیست دکتر آفتابی بودم که کمک زیادی به من کرد و ۶ ماه استراحت فعال داشتم و زیر نظر دکتر با کش تمرین می‌کردم و همچنین تمرینات ایزومتریک داشتم.

ووشوکار مدال آور عنوان کرد: چون پارگی رباط صلیبی من کامل بود بعد از یک سال اجازه داشتم مسابقه دهم و در حال حاضر ۶ ماه است که بدن‌سازی می‌کنم و در ۲ ماه اخیر وارد تمرینات تکنیکی شده‌ام و خدا را شکر آماده‌ام.

اما سؤال این است: پریسا حیدری دقیقاً چه زمانی به میادین باز می‌گردد. او می‌گوید: از آبان ماه برای انتخابی ملی ووشو روی سکو ساندا می‌روم و با آمادگی کامل باز می‌گردم و هدفم تکرار طلای سال ۹۶ است. این شعار نیست و اگر هدف شما بزرگ باشد آسیب‌ها شما را قوی‌تر می‌کند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه