با ما همراه باشید

فوتبال

خواسته جمعی از جوانان فوتبالیست قمی : آقای منعم! الوعده وفا !

در حالی که پرونده خرید امتیاز یک تیم دسته دومی در لیگ فوتبال ایران برای استان قم باز است جمعی از بازیکنان قمی چشم امید به نهایی شدن این پروژه دارند. آن‌ها از رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان قم خواسته‌اند کار را تمام کند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم “قم اسپورت گرچه در مورد فواید و چالش‌های حضور قم در لیگ دسته دوم فوتبال ایران نقطه نظرات متفاوتی وجود دارد اما طبیعی است که بازیکنان، هر لحظه منتظر شنیدن خبر نهایی شدن انتقال امتیازی تیمی به قم هستند.

اکنون جمعی از بازیکنان فوتبال قم طی تماس با قم اسپورت از سول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم خواسته‌اند وعده خود را عملی کند و اقدامات جدی و نهایی برای تمام کردن کار انجام دهد.

فوتبالیست‌های قمی حضور تیمی در لیگ 2 را برای فوتبال قم فرصت می‌دانند. آن‌ها می گویند این که منعم در آغاز مسئولینش از این هدف صحبت کرده نشانگر دغدغه‌اش نسبت به محبوب‌ترین رشته ورزشی است اما پس از گذشت چند ماه، وقت عمل رسیده است و فرصت چندانی باقی نیست.

خواسته جوانان فوتبالیست این است که منعم از “همه” ظرفیت‌ها برای آوردن تیمی به قم استفاده کند و نهایت انعطاف را به خرج دهد. این خواسته نشان می‌دهد آن‌ها هم از مدیر کل انتظار دارند و هم در فضایی امیدوارانه رویاهایشان را دنبال می‌کنند.

در این میان، زمزمه‌ها حاکی از ادامه روند تأمین هزینه‌ها برای این انتقال است. اداره کل ورزش و جوانان تلاش می‌کند این انتقال را با حداقل هزینه ممکن انجام دهد. به عبارت دیگر چالش مالی این اقدام در دو بخش است: یکی خرید امتیاز و دومی هزینه‌های جاری. تجربه منعم دلیلی کافی برای این است که او باید ابتدا چاله را بکند و سپس به سراغ منار برود. هر اقدام دیگری در این زمینه شتاب زده و با نتایج ناگوار خواهد بود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه