با ما همراه باشید

اداره کل ورزش و جوانان استان قم

۴۷ چهره شاخص ورزش قم مورد تجلیل قرار گرفتند

در مراسمی به همت اداره کل ورزش و جوانان استان قم ۴۷ چهره شاخص ورزش قم مورد تجلیل قرار گرفتند. تجلیل از از خانواده ۲ شهید ورزشکار از دیگر برنامه های گردهمایی ورزشی های قم در تالار سازمان آب و فاضلاب قم بود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش قم – قم اسپورت به نقل از خبرگزاری فارس، تجلیل از افتخارآفرینان ورزش قم در میادین برون‌مرزی سال گذشته بهانه‌ای بود تا روز دوم مرداد مسئولان ارشد استان قم در مراسمی ورزشی و ورزشکاری گردهم آمده و روزی خاطره‌انگیز را برای ورزش قم در مرداد ماه سال ۱۳۹۸ رقم بزنند، روزی که در آن علاوه بر مدال‌آوران ورزش قم، از مربیان، داوران و چهره‌های پارالمپیکی ورزش قم نیز قدردانی شد.

در این مراسم از چهار چهره مدال‌آور رشته کشتی به نام‌های مهدی ابراهیمی، علیرضا نجاتی، محمدجواد رضایی و علی‌اکبر حیدری، امیر مهدی‌ زاده و حسین خدری از رشته کاراته، محمدرضا شعبانی از رشته پاراتکواندو، علی‌ اصغر حسن‌ زاده، سعید تقی‌ زاده و ابوالقاسم عروجی از رشته فوتسال تجلیل شد.

همچنین حسین گلستانی از رشته والیبال نشسته، محمد محمدنژاد از بسکتبال با ویلچر، مهدی جمالی فوتبال هفت نفره، مهدی رضایی دوومیدانی، حسین خدری علی زینال وند فوتبال ناشنوایان، اسماعیل شاه‌ زید فوتسال ناشنوایان، سجاد قربانی و مهدی صبری در رشته واکو، محمدحسن حبیبی در تنیس روی‌ میز و علی شریفیان‌ مهر در رشته کوهنوردی مورد تجلیل قرار گرفتند.

۱۶ داور ورزش استان قم به نام‌های ابوالقاسم پایدار در کاراته، محمد ابراهیم‌ زاده در والیبال، محمد عموییان در تنیس روی‌میز، محمدحسن حسین‌ زاده و امید مقدس‌ زاده در بدمینتون، مجید عباس‌ زاده در بوکس، محمدکاظم حججی در سه‌گانه، محمدرضا لاجوردی‌ زاده در شطرنج، روح‌الله دایی، محسن ربانی، علی‌ اصغر منفرد و معصومه باغبان در دو  میدانی، مهدی نعمتی در کبدی، محبوبه سالخورده در ووشو و منصوره مشرفی‌ پور در فوتبال بانوان نیز قدردانی شدند.

همچنین ستاد برگزاری آیین تجلیل از چهره‌های افتخار آفرین سال ۱۳۹۷ میادین برون‌مرزی ورزش قم از هشت مربی قمی تیم‌های ملی به نام‌های علی رضایی و محمدرضا اسحاقی در دو و میدانی، روح‌ الله میکاییلی در کشتی فرنگی، مجید عبدالحسینی در کاراته، مجید نوش‌آبادی در اسکیت، محمدرضا مطیع در بدمینتون، ابوالقاسم پایدار در کاراته و سیما شاهزاده در جودو قدردانی کرد.

تجلیل از مهدی مرادی‌ گنجه نخستین ورزشکار المپیکی قم در سال ۱۹۸۸، سید سعید رضا چاووشی دارنده مدال برنز پارالمپیک ۱۹۸۸ سئول به عنوان نخستین مدال‌آور پارالمپیکی ورزش قم و فاطمه متقی‌ کاشانی مربی تیم ملی تیراندازی با کمان زنان ایران در پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن بخش دیگری از این مراسم بود، ضمن اینکه از خانواده شهید مدافع حرم ابراهیم عشریه و شهید دفاع مقدس حمید کاشانیان نیز به عنوان شهدای ورزشکار تجلیل به عمل آمد.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه