با ما همراه باشید

فوتسال

قلی زاده: چک ۸۰ میلیونی آقایی را پاس می‌کنم / آغاز تمرینات از دهه اول اردیبهشت

رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما اعلام کرد طلب ۸۰ میلیون تومانی شریک مالکیت سوهان سیما پرداخت می‌شود و با تعیین تکلیف مالکیت، تمرینات تیم فوتسال سوهان سیما آغاز خواهد شد.

قم اسپورت – رسول قلی زاده اظهار داشت: وضعیت مالکیت امتیاز تیم سوهان محمد سیما در گذشته به صورت ۵۰ درصدی بین من و امیر آقایی بود که من این ۵۰ درصد را با یک چک ۸۰ میلیون تومانی از ایشان خریدم اما چک نقد نشد و دلیل اینکه وی در حال حاضر ادعای مالکیت دارد همین موضوع است.

وی افزود: هیئت فوتبال استان قم می‌گوید معامله فروش سهم ۵۰ درصدی به امیر آقایی به دلیل اینکه در هیئت فوتبال صورت نگرفته اعتبار ندارد و این موضوع صحیح است و این گونه نقل و انتقالات باید در هیئت فوتبال صورت گیرد و هیئت فوتبال نیز سهمی از این مبلغ دارد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما گفت: علت نقد نشدن چک آقای امیر آقایی این بود که ما درگیر مشکلات مالی زیادی بودیم و هر پولی جذب می‌شد برای کاهش مشکلات مالی تیم سوهان محمد سیما در لیگ برتر هزینه شد و علت نقد نشدن چک آقایی همین مسئله بود.

قلی زاده بیان داشت: بابت حضور تیم سوهان محمد سیما در لیگ امسال با توجه به جلساتی که با آقای امیر آقایی داشتیم با هم به توافقی نرسیدیم و مقرر شد هم من و هم ایشان برنامه‌ها و آورده هایمان را به اداره کل و هیئت فوتبال اعلام کنید و قرار است نتیجه طی روزهای آینده اعلام شود.

وی عنوان کرد: مالک صد در صد باشگاه من هستم و اگر چک ۸۰ میلیون تومانی آقایی را نقد کنم مشکلی وجود ندارد. اگر ایشان بخواهد هر کمکی داشته باشد با جان و دل پذیرا هستیم و در صورت تعیین تکلیف مالکیت، تمرینات تیم را از دهه اول اردیبهشت آغاز می‌کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما تصریح کرد: بخشی از مبالغ قرارداد فصل گذشته بازیکنان و کادر فنی باقی مانده است و نتوانستیم آن را پرداخت کنیم. با وعده‌ای که دکتر احمدی معاون وزیر و امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس داده‌اند امیدوارم باقی مطالبات نیز به زودی پرداخت شود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

کاراته1 هفته پیش

امیر مهدی زاده روی دور شکست؛ چه ۲۰۱۹ غم انگیزی

فوتسال1 هفته پیش

مصاف سوهان محمد سیما و آذرخش ؛ جدال با قعرنشین در خانه

فوتسال2 هفته پیش

حسن زاده: باید مثل نیمه دوم بازی با شاهین شهر بجنگیم | جوان‌ها جای غایبان را پر می‌کنند

فوتسال2 هفته پیش

سوهان محمد سیما و حفاری | هدف: پیروزی در مسابقه ۶ امتیازی و صعود به رتبه دوم

ورزش های الکترونیک3 هفته پیش

۱۷ میلیون تومان جایزه در لیگ ورزش‌های الکترونیک قم توزیع می‌شود

والیبال3 هفته پیش

نگاهی بر عملکرد والیبال قم در مسابقات امیدها | رویارویی با چالش ضعف بازیکن سازی در گذشته

تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | مراسم روز جهانی ووشو و تجلیل از مهدی اکبری مقدم

فوتبال3 هفته پیش

گلزنی مهدی واعظ زاده برای تیم ملی هنرمندان

فوتسال3 هفته پیش

آغاز رقابت تیم فوتسال محمد سیما در مرحله نهایی لیگ جوانان

ووشو3 هفته پیش

مهدی اکبری : به خاطر پول و پاداش وارد ورزش نشده ام | هدفم بازی های آسیایی است

مطالب ویژه