با ما همراه باشید

تنیس روی میز

درآمد مسابقات روز جهانی تنیس روی میز در قم به سیل زدگان گلستان اختصاص می‌یابد

محمد عموییان رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم اعلام کرد درآمد مسابقات روز جهانی تنیس روی میز در قم به سیل زدگان گلستان اختصاص می‌یابد.

قم اسپورت – محمد عموییان با اشاره به حضور پینگ پنگ بازان قمی در جمع برترین های نوجوانان و جوانان کشور اظهار کرد: هیئت تنیس روی میز استان قم در سال ۹۸ برنامه‌های خود را بر مبنای توسعه در رده‌های سنی پایه و سرمایه گذاری بر روی چهره‌های مستعد خود در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به ششم آوریل روز جهانی تنیس روی میز افزود: همانند هر سال برگزاری مسابقاتی تحت عنوان روز جهانی تنیس روی میز در قم در دستور کار قرار دارد و اجرای این رقابت‌ها به طور سنتی و همیشگی در برنامه تنیس روی میز قم بوده است.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم گفت: با توجه به حادثه سیل در نقاط مختلف کشور به ویژه استان گلستان که سبب بروز خسارت‌های زیادی به هموطنان ما شد مسابقات روز جهانی تنیس روی میز در قم با یاد هموطنان سیل زده در گلستان و با هدف جمع آوری کمک‌هایی برای آنها برگزار می‌شود.

عموییان عنوان کرد: این رقابت‌ها از ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۷ فروردین در سالن شهید محمدی ورزشگاه تختی قم به انجام می‌رسد و ورودی این مسابقات ۲۰۰ هزار ریال و به طور دلخواه در مبالغ بیشتر در نظر گرفته شده که بخش قابل توجهی این هزینه‌ها و نیز کمک‌های حامیان مالی هیئت تنیس روی میز قم در این رقابت، صرف کمک به سیل زدگان خواهد شد.

وی تاکید کرد: تنیس روی میز قم در سال‌های گذشته و در ایام نوروز با همکاری شهرداری و نهادهای مرتبط اقدام به برپایی ایستگاه‌های همگانی و خانوادگی تنیس روی میز در بوستان‌ها برای مهمانان نوروزی قم می‌کرد که امسال با توجه به وضعیت جوی نامناسب و بارش مداوم باران امکان برپایی این ایستگاه‌ها وجود نداشت و تنها در یک ایستگاه در بوستان هاشمی با میزهای جدید سیمانی این اقدام صورت گرفت.

منبع : تسنیم

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه