با ما همراه باشید

فوتبال

سرخ پوشان ۲ عقاب ۱ ؛ سرخ پوشان قهرمان لیگ برتر فوتبال قم شد

قم اسپورت – در هفته چهارم و پایانی لیگ برتر فوتبال استان قم و در مهم‌ترین بازی هفته، تیم‌های فوتبال سرخ پوشان و عقاب با هم دیدار کردند که در این دیدار تیم سرخ پوشان توانست ۲ بر صفر به پیروزی برسد و قهرمان لیگ شود.

در این دیدار که عصر امروز شنبه 25 اسفند در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد تیم سرخ پوشان در حالی برابر عقاب صف آرایی می‌کرد که با هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی، قهرمانی را از دست می‌داد و بدین ترتیب با آرایشی هجومی و به قصد پیروزی به میدان آمد و توانست در نیمه نخست با گل‌های حسین بزرگی و محمد جان جان ۲ بر صفر برنده به رختکن برود.

تلاش تیم عقاب برای به تساوی کشاندن کار ثمری نداشت و در نهایت با وجود گل حمیدرضا محمدی در نیمه دوم برای عقاب، سرخ پوشان قهرمان لیگ برتر فوتبال استان قم شد و شاگردان علی اصغری در پایان ۱۴ هفته رقابت جام را از تیم‌های سوهان محمد و عقاب ربودند.

محمد جان جان مهاجم سرعتی سرخ پوشان یکی از ارکان قهرمانی سرخ پوشان بود. محصول باشگاه عقاب!

سوهان محمد دیگر تیم امیدوار به قهرمانی در هفته پایانی بود که در صورت پیروزی عقاب بر سرخ پوشان یا تساوی در این بازی به مقام قهرمانی می‌رسید اما سرخ پوشان مجال جشن گرفتن به سوهان محمد نداد و از این فرصت برای کسب جام به بهترین نحو استفاده کرد.

عقاب که در فاصله ۲ هفته مانده به پایان لیگ مدعی قهرمانی بود در نهایت با ۲ شکست پی در پی در پایان راه قهرمانی را از کف داد و به مقام سوم بسنده کرد. تیم فوتبال پیروزان نیز با قرار گرفتن در انتهای جدول ۸ تیمی راهی دسته اول شد.

سرخ پوشان با این قهرمانی می‌تواند فصل آینده در دور اول مسابقات لیگ دسته سوم کشور به میدان برود گرچه با توجه به نبود منابع مالی، حضور تیم‌های قمی در لیگ ۳ همواره با بن بست مواجه بوده و یا سرانجام خوشی نداشته است.

سال علی اصغری به زیباترین شکل پایان یافت. مربی پرتلاش سال های گذشته فوتبال قم اکنون به چهره ای باتجربه تبدیل شده است

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه