با ما همراه باشید

تیراندازی

توضیح دبیر هیئت تیراندازی قم در مورد تیراندازان غیر بومی / جذب آن ها بار مالی نداشت

قم اسپورت –  دبیر هیئت تیراندازی استان قم تاکید کرد جذب تیراندازان غیربومی به موفقیت قم در لیگ برتر تیراندازی بانوان کمک کرده است. محمد جواد متقیان نژاد اظهار کرد:  کسب رتبه پنجم تیم هیئت تیراندازی قم در لیگ برتر تیراندازی بانوان کشور با توجه به تنگناهایی که با آن مواجه بودیم رتبه مطلوب و قابل قبولی برای ما قلمداد می شود.

وی افزود: در این مسابقات ترکیبی از تیراندازان بومی و غیر بومی را در دو بخش تپانچه و تفنگ وارد لیگ کردیم و تجربه تیراندازان غیر بومی و صاحب نام ما به کمک تیم آمد و اگر می توانستیم از تیراندازانی که در نیم فصل جذب کردیم از ابتدای لیگ استفاده کنیم می توانستیم حتی روی سکو برویم.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم گفت: آمیتس جعفری  یکی از تیراندازان ملی پوش و غیر بومی ما بود که در رشته تپانچه و نیم فصل دوم جذب کردیم اما جذب او هزینه چندانی برای ما نداشت و جذب وی و سایر غیر بومی ها بیشتر بر مبنای رابطه و با پرداخت مبالغ ناچیز بابت هزینه های تمرین و رفت و آمد بود.

متقیان نژاد عنوان کرد: در مورد نوشین شهبازی فرد که تیرانداز ملی پوش است و همچنین حدیثه یاوری از ملی پوشان تیم ملی جوانان و مریم زابلی زاده از تیراندازان مطرح و صاحب رکورد و عضو سابق تیم ملی نیز همین رویه را دنبال کردیم و خوشبختانه حضور این تیراندازان در کنار تیراندازان بومی به تیم ما کمک شایانی کرد.

وی تاکید کرد: در نیم فصل تا مرحله بستن قرارداد با یکی از تیراندازان مطرح کشور که حتی در المپیک هم حضور داشته پیش رفتیم و می توان گفت مراحل کار هم تمام شد اما در آخرین لحظه برخی از مسائل سبب شد نتوانیم او را جذب کنیم.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم تصریح کرد: تیراندازی قم از وجود تیراندازان بومی نظیر رویا صبح خیز، مینا روحیان، نرجس کولیوند، ریحانه حیدری، فاطمه حسین زاده و چند تیرانداز دیگر بهره مند است و سرمایه انسانی خوبی در اختیار دارد. / تسنیم

تبلیغات

مطالب ویژه