با ما همراه باشید

تیراندازی

محمد مهدی حیدری، تیرانداز قمی در میان برترین‌های تپانچه کشور

قم اسپورت – فدراسیون تیراندازی پس از پایان لیگ برتر تیراندازی مردان رده بندی تیمی و انفرادی لیگ برتر تیراندازی را اعلام کرد که بر این اساس تیم هیئت تیراندازی قم علاوه بر کسب رتبه تیمی، یک عنوان انفرادی را نیز به دست آورده است.

تیم هیئت تیراندازی قم در لیگ برتر در جایگاه چهارم قرار گرفت که با توجه به فاصله قابل توجه توانمندی‌های مالی و به تبع آن نیروی انسانی این تیم با تیم‌های مدعی لیگ، کسب رتبه چهارم نمی‌تواند رتبه نامناسبی تلقی شود.

علاوه بر کسب رتبه تیمی، در بخش انفرادی نیز یکی از عناوین برتر به تیم هیئت تیراندازی قم اختصاص یافته به طوری که در رشته تپانچه بادی جوانان، محمدمهدی حیدری تیرانداز نوجوان قم در اولین حضور خود در لیگ برتر توانست مقام سوم این رده بندی را کسب کند.

 این تیرانداز نوجوان یکی از محصولات طرح استعدادیابی هیئت تیراندازی استان قم است که با وجود سن و سال کم و در عین شگفتی به سرعت پیشرفت کرد و در لیگ برتر مسابقه داد و تبدیل به یکی از استعدادهای مهم تیراندازی قم و کشور شده است.

در بخش بانوان نیز تیم تیراندازی قم با ترکیبی عمدتاً تشکیل شده از نفرات بومی در لیگ برتر حضور قابل قبولی داشت و رقابت با چهره‌های برتر تیراندازی ایران که در میادین جهانی و آسیایی صاحب مدال هستند یک تجربه بسیار ارزشمند برای تک تک نفرات تیرانداز قمی به حساب می‌آید.

تبلیغات

مطالب ویژه