با ما همراه باشید

دو و میدانی

دو و میدانی بین المللی جام فجر / رضا ملک پور طلایی شد

قم اسپورت – رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن بین المللی جام فجر در حالی در مجموعه آفتاب انقلاب تهران به کار خود پایان داد که سهم دو و میدانی کاران قمی از حضور در این مسابقات یک مدال طلا و یک عنوان چهارمی بود.

 تنها مدال آور از میان ۶ دو و میدانی کار قمی حاضر در این مسابقات رضا ملک پور بود که پس از حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا به عنوان جوان‌ترین عضو تیم دو و میدانی ایران، این بار در مسابقات بین المللی داخل سالن مدال کسب کرد.

 بر خلاف بازی‌های آسیایی جاکارتا ملک پور در آن مسابقات در ماده ۴۰۰ متر شرکت داشت، در رقابت‌های بین المللی داخل سالن تهران به عنوان یکی از اعضای تیم ۴ در ۴۰۰ متر در تورنمنت حضور پیدا کرد و توانست صاحب مدال طلای این مسابقات شود.

صرف نظر از رضا ملک پور، موفق‌ترین چهره قمی این مسابقات مهدی رضایی نوجوان خوش آتیه قمی بود که با وجود سن و سال کم، در ماده ۶۰ متر به مقام چهارم رسید و این عنوان چهارمی کم ارزش‌تر از کسب مدال نیست.

مهدی رضایی امسال در مهم‌ترین تجربه دوران ورزشی‌اش در المپیک جوانان در آرژانتین روی پیست رفت و رکورد و عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشت و بدون شک در آینده نزدیک از او بیش از این خواهیم شنید.

دو و میدانی قم در سال ۹۸ رویدادهای مهمی در پیش رو دارد و جوانان پرتلاش دو و میدانی استان قم به دنبال انجام کارهای بزرگ‌تر هستند. خبر دیگر از دو و میدانی این است که درجریان رکورد گیری تیم ملی دو و میدانی نوجوانان، علی قاسم بابایی، دونده قمی با اقتدار در ماده ۱۰۰ متر موفق به کسب رکورد ورودی تیم ملی ( ۱۰:۸۵ثانیه) شد

تیم ‌ملی ۲۱ اسفند جهت شرکت در مسابقات نوجوانان آسیا راهی هنگ کنگ خواهد شد و علی رضایی رئیس هیئت دوومیدانی استان قم و رئیس کمیته تیم های پایه فدراسیون به عنوان سرمربی و سرپرست این تیم را همراهی خواهد کرد

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه