با ما همراه باشید

فوتسال

صعود به نیمه نهایی با شاهکار مشترک سوهان سیما و هواداران / ۳۵۰ میلیون در انتظار سوهان محمد سیما

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم به نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال ایران رسید. این صعود دل انگیز در پی شاهکار مشترک بازیکنان و هواداران پرشور قمی به دست آمد

قم اسپورت – روز رویایی فوتسال قم با صعود سوهان محمد سیما به نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال با کامی شیرین پایان یافت. فرش آرای مشهد همانند 3 رویارویی قبلی امسال باز هم برابر سوهان محمد سیما حرفی برای گفتن نداشت و برای چهارمین بار پیاپی برابر نماینده فوتسال قم شکست خورد.

در روزی که هواداران قمی با حضوری پرشور در سالن شهید حیدریان سنگ تمام گذاشته بودند و به درخواست سوهان محمد سیما برای حضور در سالن لبیک گفتند در زمین مسابقه همه چیز به بهترین شکل برای فوتسالیست های قمی پیش رفت.

پیروزی یک بر صفر در بازی رفت تضمینی برای صعود نبود اما جو سنگین سالن شهید حیدریان یک برگ برنده بزرگ برای تیم حسین صبوری بود. گل روح الله ایثاری و سپس علیرضا وفایی نیمه نخست را با برد سوهان محمد سیما به پایان برد.

نیمه دوم اما گلی در بر نداشت. فرش آرا تلاش زیادی برای جبران گل های خورده کرد و با آرایش پاور پلی سوهان محمدسیما را تحت فشار قرار داد اما ضربات بازیکنان این تیم به ندرت در چارچوب بود. سوهان محمد سیما نیز روی ضد حملات فرصت افزایش اختلاف را داشت اما سرنوشت بازی، همان 2 گل نیمه اول بود.

با سوت پایان مسابقه، جشن و شادی مشترک بازیکنان و هواداران آغاز شد. تشویق ایسلندی بخشی از این شادی بود و امید و انگیزه در چشمان تک تک بازیکنان سوهان سیما به وضوح دیده می شد.

این پیروزی از یک سو بزرگ ترین پاداش برای تیمی نجیب بود که مدت ها با نداری ساخت و همچنین پاداشی برای تماشاگران قمی که حساسیت این بازی را درک کردند و سکوهای سالن شهید حیدریان را دوباره تسخیر کردند.

۳۵۰ میلیون تومان در انتظار سوهان محمد سیما

احمد امیر آبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در حاشیه دیدار تیم های سوهان محمد سیمای قم و فرش آرای مشهد در لیگ برتر فوتسال به تماشاگران وعده داد مشکلات مالی نماینده قم در لیگ برتر فوتسال رفع می شود.

تیم سوهان محمد سیما در این فصل با مشکلات آزار دهنده مالی مواجه بوده و در آستانه پایان مسابقات، بازیکنان و مربیان تیم سوهان محمد سیما ۳۰ تا ۴۰ درصد مبالغ قرارداد خود را دریافت کرده اند اما احمد امیر آبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس در حاشیه این مسابقه وعده داد با همیاری مسئولان و تلاش های شخصی اش، ۳۵۰ میلیون تومان به این تیم اختصاص می یابد.

داستان ۳۵۰ میلیون تومان وعده داده شده از سوی امیر آبادی از این قرار است که ۱۵۰ میلیون تومان از این مبلغ طی رایزنی امیر آبادی با بخشی خصوصی به تیم سوهان محمد سیمای تزریق می شود که کمک بزرگی به تیم فوتسال قم خواهد بود.

همچنین حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم نیز به امیر آبادی قول داد که مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای کمک به این تیم در نظر بگیرد. این در حالی است که اداره کل ورزش و جوانان بارها در خلال این فصل به تیم سوهان محمد سیما کمک کرده است.

۱۰۰ میلیون دیگر این مبلغ نیز حاصل قول عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش است که امروز در حاشیه حضور وی در قم داده شده است و با تامین مبالغ از این ۳ محل، هزینه های تیم سوهان محمد سیما و بدهی های آن برای فصل جاری پوشش داده می شود.

احمد امیر آبادی فراهانی که امروز از سوی تماشاگران حاضر در سالن شهید حیدریان نیز تشویق شد ابراز امیدواری کرد با پرداخت هزینه های فصل جاری، بلافاصله برنامه ای برای تامین هزینه های سال آینده نماینده قم در لیگ برتر فوتسال تدوین شود. امیر آبادی سال گذشته نیز مبالغی را برای تزریق به نمایندگان قم در لیگ برتر فوتسال تامین کرده بود.

تقدیر از علی اصغر حسن زاده

علی اصغر حسن زاده همچنان در خانه چهره ای محبوب است. بازیکن سال فوتسال آسیا در سالن شهید حیدریان حضور داشت و زمانی که نام او خوانده شد ایستاده از سوی تماشاگران تشویق شد.

او همچنین در مراسم مختصری با حضور عبدالحمید احمدی، امیر آبادی، عابدی و سایر مسئولان مورد تقدیر قرار گرفت و نزد تماشاگران نیز رفت و به ابراز احساسات آن ها پاسخ داد.

زمان خبر : ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ – ۲۰:۵۳

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه