با ما همراه باشید

تیراندازی

تیراندازی بانوان قم لیگ برتری شد ؛ تیراندازی مردان قم بدون اسپانسر در لیگ یک

دبیر هیئت تیراندازی استان قم از راهیابی تیم تیراندازی بانوان استان قم به لیگ برتر تیراندازی زنان کشور خبر داد و در عین حال عنوان کرد تیم تیراندازی مردان قم که سال گذشته با نام نظام مهندسی در لیگ برتر حضور داشته امسال مجبور است به دلیل نبود اسپانسر و از دست دادن نفرات اصلی اش به لیگ یک نقل مکان کند.

به گزارش قم اسپورت ؛ محمد جواد متقیان نژاد در مورد آخرین وضعیت تیراندازی قم و تیم های حاضر در لیگ ها از استان قم ، توضیحاتی ارائه کرده است:

*بر اساس پیگیری‌های انجام شده توسط هیئت تیراندازی استان قم و با توجه به انصراف یکی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر تیراندازی بانوان، تیم تیراندازی استان قم جواز حضور در فصل جدید لیگ برتر تیراندازی بانوان کشور را به دست آورد.

*این برای نخستین بار است که تیراندازان دختر استان قم فرصت حضور در لیگ برتر و رقابت با برترین‌های ایران را به دست می‌آورند و پس از تجربه اندوزی در سطح دسته اول طی سال‌های اخیر، حضور تیم بانوان قم در لیگ برتر اتفاق مبارکی برای تیراندازی قم محسوب می‌شود.

*در مورد وضعیت تیم تیراندازی مردان قم ، سازمان نظام مهندسی ساختمان قم از حمایت از تیم لیگ برتری استان قم در بخش مردان انصراف داده است و در حال حاضر حامی مالی نداریم و در این شرایط به احتمال قریب به یقین، تیم قم با ترکیبی بومی و جوان در لیگ دسته اول شرکت می‌کند.

*تعدادی از تیراندازان قمی امسال پیشنهادات خوبی از سایر تیم‌ها داشتند که می‌توانست از نظر مالی به آن‌ها کمک خوبی کند و به همین دلیل، تصمیم بر آن شد که آن دسته از نفرات شاخص ما که پیشنهادات مالی خوبی دارند به آن تیم نقل مکان کنند و بدنه تیم استان را جوان کنیم.

* گرچه جوان سازی یک تیم و رفتن نفرات برتر، از نظر کیفی سطح تیم را پایین می‌آورد اما ما در حال سرمایه گذاری بر روی چهره‌های مستعد و جوان‌تر هستیم و به تدریج و طی سال‌های آینده نسل جدیدی از تیراندازان مطرح در قم پدیدار می‌شوند و این، نوعی سرمایه گذاری است.

*در ۲ ماه گذشته طرح استعدادیابی تیراندازی را از میان نوجوانان و جوانان انجام داده‌ایم و نفرات منتخب این طرح به زودی برای حضور در کمپ استعدادیابی فدراسیون تیراندازی در تهران زیر نظر مربیان تیم ملی اعزام می‌شوند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه