با ما همراه باشید

تیراندازی با کمان

آغاز رقابت کمانداران قمی در لیگ تیراندازی با کمان با شکست

کمانداران قمی در لیگ تیراندازی با کمان با شکست کار خود را آغاز کردند. تیم تیراندازی با کمان قم با تیمی بومی روانه لیگ شده است.

به گزارش قم اسپورت ؛ رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان کشور در تهران آغاز شد و کمانداران تیم‌های مختلف در دو بخش مردان و زنان رقابت خود را در قسمت ریکرو و بخش کامپوند برگزار کردند.

تیم تیراندازی با کمان استان قم نیز که پس از مدت‌ها در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده بر اساس برنامه هفته نخست، در بخش کامپوند برابر تیم مدعی قهرمانی کمانداران پایتخت به میدان رفت و نتیجه را واگذار کرد.

در این مسابقه تیم هیئت تیراندازی با کمان قم با نتیجه ۴ بر یک مقابل تیم کمانداران پایتخت مغلوب شد و مهدی عزیزی، اسماعیل علی نژاد، رضا مصباحی، هادی محمدی چاهکی و احمد فهیمی کمانداران تیم قم در این مسابقه بودند.

حضور تیم هیئت تیراندازی با کمان قم در این رقابت‌ها یک تجربه ارزشمند برای کمانداران قمی به شمار می‌رود و تلاش هیئت تیراندازی با کمان استان قم با ریاست قدرت الله باقری بر این است که در آینده نزدیک بتواند جوانان و نوجوانان علاقمندی را به سمت این رشته جذب کند.

مسابقات لیگ تیراندازی با کمان به صورت هفتگی و با فاصله زمانی مشخص در تهران برگزار می‌شود و تیم‌ها در ۴ بخش ریکرو مردان، ریکرو زنان، کامپوند مردان و کامپوند زنان با هم رقابت می‌کنند که قم تنها در کامپوند مردان در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه