با ما همراه باشید

تکواندو

تکواندوکار قمی نایب قهرمان مسابقات دانشجویان کشور شد

محمد جمشیدی رئیس هیئت تکواندوی استان قم از نایب قهرمانی محمد جعفری، تکواندوکار قمی در مسابقات دانشجویان کشور خبر داد.

به گزارش قم اسپورت ؛ محمد جمشیدی اظهار داشت: چهاردهمین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در حالی در شیراز در حالی برگزاری است که یک تکواندوکار قمی توانسته در این مسابقات صاحب یک مدال باارزش شود.

وی افزود: محمد جعفری تکواندوکار شایسته استان قم با شکست حریفان خود نایب قهرمان این رقابت‌ها شد و کسب این نشان نقره بدین معنی است که جعفری سهمیه انتخابی تیم ملی دانشجویان ایران را کسب کرده است.

رئیس هیئت تکواندوی استان قم گفت: کمیته مسابقات هیئت تکواندو استان قم در نظر دارد، روز جمعه ۲۶ مرداد مسابقات کیوروگی قهرمانی استان قم را در گروه‌های سنی خردسالان و نونهالان و انتخابی جوانان و بزرگسالان در رده کمربند قرمز مشکی ویژه پسران برگزار کند و فراخوان این مسابقات انجام شده است.

جمشیدی بیان داشت: اولین مرحله مسابقات انتخابی پومسه جهت تعیین بازیکنان تیم پومسه استان اعزامی به مسابقات کشوری برگزار شدو نفرات برتر به مسابقات پومسه کشور که از یازدهم شهریورماه به میزبانی استان همدان برگزار خواهد شد اعزام می‌شوند.

وی عنوان کرد: به منظور اشتراک توانمندی‌های کیفی تکواندوی استان قم، اردوی آماده سازی و تدارکاتی تیم‌های تکواندو استان قم در رده سنی نوجوانان و جوانان و بزرگسالان با تیم مس کرمان به میزبانی هیئت تکواندو استان قم برگزار شد و تکواندوکاران قمی و کرمانی همراه با هم تمرین پرباری را پشت سر گذاشتند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکواندو

تصاویر مسابقات تکواندو نونهالان دختر کشور در قم

مسابقات تکواندوی نونهالان دختر کشور با حضور نزدیک به 300 تکواندوکار از سراسر کشور در سالن نخلستان قم برگزار شد و در پایان ، تیم البرز به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

مسابقات تکواندو نونهالان دختر کشور با حضور نزدیک به 300 تکواندوکار از سراسر کشور در سالن نخلستان قم برگزار شد و در پایان ، تیم البرز به مقام قهرمانی دست پیدا کرد. تیم های تهران و گیلان نیز دوم و سوم شدند. تصاویر مسابقات تکواندوی نونهالان دختر کشور در قم از دوربین آی دبلیو اسپورتس:

ادامه مطلب

تصاویر

تصاویر سفر تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر به قم

تیم ملی تکواندوی نوجوانان دختر کشورمان در سفری معنوی به شهر قم حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) ، مزار شهدای گمنام و مسجد مقدس جمکران را زیارت کرد تا با انرژی معنوی آماده اعزام به مسابقات جهانی نوجوانان و انتخابی المپیک جوانان در تونس شود. تصاویر سفر تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر به قم:

 

ادامه مطلب
تبلیغات

مطالب ویژه