با ما همراه باشید

والیبال

حلوایی: والیبال ساحلی قم رونق می‌گیرد / اعلام آمادگی شفاهی ۲ تیم برای لیگ یک

رئیس هیئت والیبال استان قم از تعیین نایب رئیس جدید بانوان این هیئت ورزشی خبر داد اعلام کرد والیبال ساحلی در قم رونق می‌گیرد.

به گزارش قم اسپورت مهدی حلوایی اظهار داشت: والیبال قم در سال ۹۸ سال پرکاری در پیش دارد و رویدادهای والیبالی قم در سال جدید با برگزاری کلاس مربیگری درجه ۳ که فراخوان آن صورت گرفته آغاز می‌شود.

وی افزود: در حوزه والیبال ساحلی به عنوان بخشی مهم از بدنه والیبال، برنامه داریم و والیبال ساحلی در قم رونق پیدا می‌کند. اقدامات لازم برای تعیین فضای مناسب برای توسعه والیبال ساحلی در حال انجام است.

رئیس هیئت والیبال استان قم گفت: اعزام تیم‌های والیبال دختران و پسران قم به مسابقات قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف یکی دیگر از برنامه‌های والیبال قم است و بر این اساس تیم‌های نوجوانان، جوانان و امید قم تابستان امسال در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

حلوایی با اشاره به اینکه عاطفه بیات به عنوان نایب رئیس جدید بانوان هیئت والیبال استان قم انتخاب شده بیان داشت: دبیر جدید هیئت والیبال نیز به زودی معرفی می‌شود و در زمینه تعیین مربیان تیم‌های استان، کمیته فنی هیئت والیبال تصمیم گیری خواهد کرد.

وی در مورد حضور نمایندگان قم در لیگ دسته اول والیبال مردان کشور تصریح کرد: به زودی جلساتی را با تیم‌هایی که در این زمینه به ما اعلام آمادگی کرده‌اند برگزار می‌کنیم. در حال حاضر ۲ تیم به طور شفاهی اعلام آمادگی داشته‌اند و باید ببینیم توان و ساختار و همچنین عزم آنها برای ورود به لیگ یک تا چه میزان است.

تبلیغات

مطالب ویژه