با ما همراه باشید

فوتسال

امیر آقایی : تیمداری می‌کنم و از نردبان کسی هم بالا نمی‌روم / چک فقط یک ضمانت بود

مدعی مالکیت تیم فوتسال سوهان محمد سیما با بیان اینکه تیم سوهان محمد سیما به طور موقت در اختیار رسول قلی زاده بوده است گفت: تیمداری می‌کنم و از نردبان کسی هم بالا نمی‌روم.

قم اسپورت – امیر آقایی در خصوص حواشی مربوط به مالکیت امتیاز تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم و اظهارات رسول قلی زاده در این باره اظهار داشت: موضوع چک ۸۰ میلیون تومانی در واقع یک ضمانت بابت تیمداری سال ۹۷ بوده است و هیچ گونه خرید و فروشی در مورد امتیاز این تیم صورت گرفته نشده. نه نیازی به نقد شدن آن وجود دارد و نه من به دنبال دریافت این پول و انصراف از ادعای خود در مورد تیم سوهان محمد سیما دارم.

وی افزود: این چک ۸۰ میلیون تومانی از سوی رسول قلی زاده به عنوان ضمانت جذب اسپانسر به من داده شد و ایشان پس از چند ماه به من گفت که نتوانسته اسپانسری برای تیم بیابد و من نیز در این سال‌ها به خاطر حمایت از تیم فوتسال قم در لیگ برتر سخت نگرفتم و با ایشان همکاری کردم اما امسال قصد تیمداری دارم.

مدعی مالکیت تیم فوتسال سوهان محمد سیما گفت: تیمی که امروز با نام سوهان محمد سیما در لیگ برتر حاضر است تیم من با نام آرش در لیگ دسته دوم فوتسال ایران بود که به دسته یک آمد و تبدیل به آتلیه طهران شد و بعدها با صعود به لیگ برتر به سوهان محمد سیما تغییر نام داد اما در همه این سال‌ها مالکیت امتیاز این تیم با من بوده است.

آقایی تصریح کرد: می‌خواهم امسال در لیگ برتر فوتسال صادقانه تیمداری کنم و برنامه‌هایم را هم ارائه داده‌ام و از نردبان کسی هم برای تیمداری بالا نمی‌روم. من کسی را می آورم که ۷۰۰-۸۰۰ میلیون تومان برای این تیم پول بدهد و هر کس بیشتر پول بدهد اسم تیم به نام آن خواهد بود. چند اسپانسر بسیار خوب دارم که هزینه‌های این تیم را پرداخت می‌کنند.

تبلیغات

مطالب ویژه