با ما همراه باشید

فوتسال

قلی زاده: چک ۸۰ میلیونی آقایی را پاس می‌کنم / آغاز تمرینات از دهه اول اردیبهشت

رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما اعلام کرد طلب ۸۰ میلیون تومانی شریک مالکیت سوهان سیما پرداخت می‌شود و با تعیین تکلیف مالکیت، تمرینات تیم فوتسال سوهان سیما آغاز خواهد شد.

قم اسپورت – رسول قلی زاده اظهار داشت: وضعیت مالکیت امتیاز تیم سوهان محمد سیما در گذشته به صورت ۵۰ درصدی بین من و امیر آقایی بود که من این ۵۰ درصد را با یک چک ۸۰ میلیون تومانی از ایشان خریدم اما چک نقد نشد و دلیل اینکه وی در حال حاضر ادعای مالکیت دارد همین موضوع است.

وی افزود: هیئت فوتبال استان قم می‌گوید معامله فروش سهم ۵۰ درصدی به امیر آقایی به دلیل اینکه در هیئت فوتبال صورت نگرفته اعتبار ندارد و این موضوع صحیح است و این گونه نقل و انتقالات باید در هیئت فوتبال صورت گیرد و هیئت فوتبال نیز سهمی از این مبلغ دارد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما گفت: علت نقد نشدن چک آقای امیر آقایی این بود که ما درگیر مشکلات مالی زیادی بودیم و هر پولی جذب می‌شد برای کاهش مشکلات مالی تیم سوهان محمد سیما در لیگ برتر هزینه شد و علت نقد نشدن چک آقایی همین مسئله بود.

قلی زاده بیان داشت: بابت حضور تیم سوهان محمد سیما در لیگ امسال با توجه به جلساتی که با آقای امیر آقایی داشتیم با هم به توافقی نرسیدیم و مقرر شد هم من و هم ایشان برنامه‌ها و آورده هایمان را به اداره کل و هیئت فوتبال اعلام کنید و قرار است نتیجه طی روزهای آینده اعلام شود.

وی عنوان کرد: مالک صد در صد باشگاه من هستم و اگر چک ۸۰ میلیون تومانی آقایی را نقد کنم مشکلی وجود ندارد. اگر ایشان بخواهد هر کمکی داشته باشد با جان و دل پذیرا هستیم و در صورت تعیین تکلیف مالکیت، تمرینات تیم را از دهه اول اردیبهشت آغاز می‌کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما تصریح کرد: بخشی از مبالغ قرارداد فصل گذشته بازیکنان و کادر فنی باقی مانده است و نتوانستیم آن را پرداخت کنیم. با وعده‌ای که دکتر احمدی معاون وزیر و امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس داده‌اند امیدوارم باقی مطالبات نیز به زودی پرداخت شود.

تبلیغات

مطالب ویژه