با ما همراه باشید

فوتسال

فوتسال قم با ۲ تیم در لیگ برتر امید حاضر می شود

فوتسال قم با ۲ تیم در لیگ برتر امید باشگاه های کشور حضور خواهد داشت. سوهان محمد سیما و آرش در حال تمرین برای حضور در چالش جدید پیش رو هستند.

قم اسپورت –  فوتسال قم در سال‌های اخیر در رده‌های سنی پایه اقتدار خود را در عرصه کشور به نمایش گذاشته و در رده سنی امید به عنوان دروازه ورودی به رده بزرگسالان و سطح اول فوتسال ایران، فوتسال قم همه ساله در جمع برترین‌های لیگ صاحب جایگاه بوده است.

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم امسال نیز در لیگ برتر فوتسال امید کشور شرکت خواهد داشت و با توجه به آغاز قریب الوقوع این رقابت‌ها، کادر فنی این تیم از آخرین روزهای سال ۹۷ اقدام به تست گیری و غربال بازیکنان از قم و نقاط مختلف کشور کرده‌اند.

بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در گروه نخست با تیم‌های گیتی پسند اصفهان، ملی حفاری خوزستان، فرش آرای مشهد، شهرداری رشت و اهورای بهبهان همگروه شده است و مسابقات خود را در دور گروهی طی دو مرحله رفت و برگشت برگزار می‌کند.

سوهان محمد سیما البته تنها نماینده قم در این پیکارها نیست چنان که تیم آرش نوین ایرانیان قم نیز در گروه دوم قرار دارد و برابر تیم‌های پرسپولیس خوزستان، مقاومت تهران، استعدادهای درخشان مشهد، شهروند ساری و طاهای تنکابن به میدان خواهد رفت.

نمایندگان قم در این پیکارها در ایام سال نو و در تعطیلات نوروزی به فراهم سازی شرایط برای حضور قدرتمند در لیگ برتر امید مشغول بوده‌اند و تمرینات این تیم‌ها برای شناسایی ترکیب نهایی و رسیدن به سطح آمادگی ایده آل در جریان است.

فوتسال قم در رده سنی امید با وجود شایستگی در سال‌های گذشته تا یک قدمی قهرمانی پیش رفته اما در کسب جام ناکام بوده که آخرین آن مربوط به لیگ ۹۷ است که نماینده قم در مرحله نهایی با وجود میزبانی نتوانست جام را در خانه حفظ کند.

تبلیغات

مطالب ویژه