با ما همراه باشید

فوتسال

قلی زاده خبر داد: پرداخت ۱۰ درصد قرارداد بازیکنان تا شب عید / برای قهرمانی ۲ میلیارد نیاز داریم

قم اسپورت – رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما از پرداخت ۱۰ درصد مبالغ قرارداد بازیکنان تیم محمد سیما تا شب عید خبر داد.

رسول قلی زاده اظهار داشت: تیم فوتسال سوهان محمد سیما که با توقف در نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال به سال درخشان خود در لیگ برتر فوتسال ایران پایان داد در تدارک پرداخت مبالغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی خود است.

وی افزود: ۵۰ درصد مبالغ قرارداد بازیکنان تیم سوهان محمد سیما پیش از این پرداخت شده بود و ۱۰ درصد دیگر تا شب عید پرداخت می‌شود. بر اساس قولی که مسئولان استانی در جریان بازی با فرش آرا در مرحله پلی آف دادند قرار است ۲۰ درصد دیگر از مبالغ قرارداد بازیکنان پرداخت شود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما گفت: بابت قولی که مسئولان در آن مسابقه به بازیکنان دادند من چک شخصی به بازیکنان دادم و امیدوارم این تعهد در زمان مقرر انجام شود و با عمل به این تعهد، میزان دریافتی بازیکنان ما به ۸۰ درصد خواهد رسید.

قلی زاده بیان داشت: احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس نیز قولی بابت پرداخت مبلغی به تیم سوهان محمد سیما داده اند و اگر ایشان به قول خود عمل کنند ۲۰ درصد باقی مانده هم پرداخت می‌شود و تیم سوهان محمد سیما با بازیکنانش تسویه حساب می‌کند.

وی عنوان کرد: امسال، شرایط سختی برای تیمداری در لیگ برتر داشتیم اما اگر کمک مسئولان به این تیم نبود مشکلات زیادی بر سر راه این تیم پدیدار می‌شد و باید از همه کسانی که باری از روی دوش تیم سوهان محمد سیما برداشتند و تک تک بازیکنان و کادر فنی که با شرایط تیم کنار آمدند تشکر و قدردانی کنم.

وی افزود: برای فصل آینده با رسول منعم مدیر کل جدید ورزش و جوانان قم صحبت کرده ام. ایشان از من برنامه خواست و من هم برنامه‌ای به او داده ام. در صورتی که بخواهیم تیمی برای قهرمانی در لیگ برتر ببندیم به بودجه‌ای ۲ میلیارد تومانی نیاز داریم.

رئیس هیئت مدیر باشگاه سوهان محمد سیما گفت: زمردی حامی مالی فصل گذشته نیز قول داده است که ۶۰۰ میلیون تومان از این مبلغ را به ما کمک کند. در نظر داریم تبلیغات روی لباس و پشت لباس‌های تیم را واگذار کنیم و از این طریق درآمدزایی کنیم.

قلی زاده بیان کرد: در مورد باقی مانده اعتبار مورد نیاز باید ببینیم مسئولان قصد دارند چگونه و تا چه اندازه به تیم کمک کنند. اگر قرار بر بستن تیم برای قهرمانی باشد دیگر نمی‌توان با حداقل‌ها تیم بست و باید برای تقویت تیم هزینه کنیم.

وی تاکید کرد: بخشی از محل درآمد ما تبلیغات دور زمین و بلیت فروشی خواهد بود و من از هواداران فهیم فوتسال قم درخواست می‌کنم در زمینه بلیت فروشی در کنار ما باشند و از این موضوع دلگیر نشوند و همه باید برای تقویت این تیم دست به دست هم دهیم.

تبلیغات

مطالب ویژه