با ما همراه باشید

گلف

نخستین دوره لیگ مینی گلف بانوان قم آغاز شد

قم اسپورت – نخستین دوره لیگ مینی گلف بانوان استان قم در زمین اختصاصی مینی گلف ورزشگاه شهید حیدریان قم گشایش یافت و تیم‌های حاضر در این مسابقات در اولین دیدار خود به میدان رفتند.

در این رقابت‌ها ۸ تیم شرکت دارند که در ۲ گروه با هم رقابت می‌کنند و با توجه به اولین تجربه برگزاری لیگ مینی گلف بانوان در قم، حضور ۸ تیم در این مسابقات شایان توجه و کم نظیر در سطح استان‌های کشور ارزیابی می‌شود.

در گروه یک این رقابت‌ها تیم‌های کافه تلخ، الماس، فست فود دارچین و روزنامه ایمان و در گروه دوم تیم‌های جوانان هلال احمر، کافه سی سی کام، کویر تابلو آذرخش گستر و شهید دلاوری حضور دارند که به صورت دوره‌ای در هر گروه با هم مسابقه می‌دهند.

در هفته اول این رقابت‌ها از گروه اول تیم‌های کافه تلخ و فست فود دارچین به ترتیب تیم‌های روزنامه ایمان و الماس را شکست دادند. در گروه دوم نیز تیم‌های کافه سی سی کام و شهید دلاوری بر حریفان خود جوانان هلال احمر و کویر تابلو آذرخش گستر غلبه کردند.

رشته مینی گلف رشته‌ای مشتق شده از رشته گلف است که در زمین‌های کوچک پوشیده شده با چمن مصنوعی و با اشکال هندسی مختلف و مسیرهایی غیر همسان برگزار می‌شود و در سال‌های اخیر در قم فعال بوده است.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه