با ما همراه باشید

هاکی

پایان لیگ برتر هاکی در قم با قهرمانی مرکزی

قم اسپورت – رقابت‌های لیگ برتر هاکی سالنی کشور با برگزاری دیدار پایانی در قم به سرانجام رسید و تیم استان مرکزی قهرمانی لیگ برتر هاکی را از آن خود و در قم جشن قهرمانی برپا کرد.

در دیدار نهایی این مسابقات که در سالن هلال احمر قم برگزار شد تیم هاکی استان مرکزی به مصاف تیم لرستان رفت و توانست با شکست این تیم بر سکوی قهرمانی این مسابقات تکیه زند و جام را بالای سر ببرد.

تیم‌های هاکی استان‌های سمنان و تهران نیز که در دیدارهای نیمه نهایی برابر تیم‌های فینالیست شکست خورده بودند به طور مشترک سوم شدند و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند و مراسم اهدای جام و جوایز تیم‌های برتر لیگ برتر هاکی با حضور رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان قم برگزار شد.

در این مسابقات ۸ تیم حضور داشتند که پس از برگزاری دور رفت، دیدارهای دور برگشت خود را در قم به صورت فشرده برگزار کردند و تیم هاکی استان قم نیز یکی از تیم‌های حاضر در این مسابقات بود که نتوانست به جمع ۴ تیم برتر راه پیدا کند.

حسین مروتی، یاسر امیر آبادی، محمد رسول روستایی، امیر مرادی، علی امیر آبادی، احمدرضا محمدی، عباس کمالی، رضا رضایی، جواد امیرانی، مسعود هاشمی، ابوالفضل سام، مجتبی محمد حسینی، محمد صاحبی و جواد بختیاری و محمد رجبلو با مربیگری محسن خانزاده و سرپرستی رسول ربیع اعضای تیم هاکی قم در این رقابت‌ها را تشکیل می‌دادند.

رشته هاکی در ایران تنها در بخش هاکی سالنی فعال و پرکار است و ایران در این رشته یکی از تیم‌های قدرتمند جهان به شمار می‌رود اما در هاکی روی یخ فعالیتی در ایران به طور جدی و محسوس وجود ندارد و فعالیت در هاکی چمنی نیز به طور محدود نسبت به هاکی سالنی انجام می‌شود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه