با ما همراه باشید

فوتسال

درباره فیزیوتراپی ابوریحان ؛ نایب قهرمان موفق لیگ چیزی کم از قهرمان نداشت

قم اسپورت – لیگ برتر فوتسال استان قم به پایان رسید و آرش توانست عنوان قهرمانی را در رقابتی نفس گیر با مقاومت و فیزیوتراپی ابوریحان به دست بیاورد. صرف نظر از ارزش ها و شایستگی های قهرمان سرخ پوش، تیم فیزیوتراپی ابوریحان با وجود کسب عنوان نایب قهرمانی چیزی کم از قهرمان نداشت.

تیم محمدرضا کربلایی در لیگ ۹۷ تا هفته پایانی شانس قهرمانی بود و در صورت پیروز نشدن آرش برابر ذاکر می توانست جام را بالای سر ببرد با این حال تقدیر فیروزه ای پوشان این بود که با نایب قهرمانی به چالش ۱۴ هفته ای خود پایان دهند.

فیزیوتراپی ابوریحان سومین سال حضور خود در عرصه فوتسال قم را پشت سر گذاشت. در دورانی که حضور بخش خصوصی در ورزش بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد و به نوعی، خون جاری در رگ های ورزش محسوب می شود فیزیوتراپی ابوریحان در راه حضور در عرصه فوتسال ثابت قدم است و تیمی در حال تکامل به نظر می رسد.

نظرات کربلایی در مورد لیگ ۹۷

محمدرضا کربلایی سرمربی تیم فیزیوتراپی ابوریحان در مورد لیگ ۹۷ فوتسال قم گفت: به نظر من لیگ برتر فوتسال قم با وجود اینکه بازیکنان خوب زیادی در مسابقات کشوری بازی می کردند اما باز هم جذاب دنبال شد و در روزهای آخر به اوج حساسیت خود رسید.

او اضافه کرد: امیدوارم در سال های آینده موضوع میزبان و میهمان در لیگ شکل واقعی به خود بگیرد و هر تیمی که میزبان است در سالن خود میزبان باشد و این روش برگزاری می تواند جذابیت مسابقات را دوچندان کند.

سرمربی تیم ابوریحان در مورد نایب قهرمانی تیمش گفت: ما تا اخرین لحظه ها امید قهرمانی داشتیم اما یک امتیاز کم آوردیم و. با اینکه از ۱۴ بازی ۱۰ برد و ۲ تساوی و فقط ۲ باخت داشتیم نایب قهرمان شدیم .

کربلایی ضمن تبریک به تیم آرش به دلیل قهرمانی این تیم گفت: قهرمانی حق تیم آرش بود. فوتسال سمبل ورزش در استان است و هر چقدر به این رشته رسیدگی شود باز هم کم است. امیدوارم درسال های بعد لیگ پویاتر و منظم تری را شاهد باشیم.

ترکیب تیم فیزیوتراپی ابوریحان در لیگ ۹۷:

بازیکنان/ مهدی حامدی، علی فخاران، میثم هاشم پور، محمدتقی حسینی، مرصاد سهرابی، حسین محمدی، رضاعلی مددی، حامد فراهانی، مهدی محمدپور، میثم مولایی

کادر/ سرمربی : محمدرضا کربلایی ؛ سرپرست: محمد کوهستانی

تبلیغات

مطالب ویژه