با ما همراه باشید

دو و میدانی

مرحله نخست لیگ دو و میدانی / کسب ۶ مدال رنگارنگ توسط دو و میدانی کاران قمی

مرحله نخست از لیگ دو و میدانی مردان باشگاه‌های کشور در پیست مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید و دو و میدانی کاران قمی که در مواد مختلف در این رقابت‌ها به میدان رفته بودند در قالب تیم‌های مختلف صاحب ۶ مدال شدند.

به گزارش قم اسپورت، در این مسابقات در ماده پرتاب وزنه محمد حسین اسکندری از قم در ترکیب تیم آسان پرداخت به میدان رفت و با پرتاب ۱۸ در جایگاه دوم قرار گرفت و صاحب نشان نقره این ماده در مرحله اول شد.

رضا ملک پور دیگر دو و میدانی کار قمی که نماینده ورزش قم در دو و میدانی بازی‌های آسیایی جاکارتا بود در ترکیب تیم نفت تهران در ۴۰۰ متر با مانع به روی پیست رفت و با زمان ٥٢.٢٣ در جایگاه دوم ایستاد و نقره‌ای شد البته سرماخوردگی ملک پور مانع شد او بتواند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد.

 محمد رضا فریدی دیگر دو و میدانی کار جوان قمی نیز مشکلی مشابه رضا ملک پور داشت و او نیز با سرماخوردگی شدید مواجه بود با این حال در ترکیب تیم ذوب‌آهن اصفهان در ۲۰۰ متر روی پیست رفت و در جایگاه سوم قرار گرفت.

همچنین در ماده ۴ در ۴۰۰ متر امدادی تیم نفت تهران به مدال نقره دست یافت که رضا ملک پور در ترکیب این تیم حاضر بود و نقره دیگری به دست آورد و میلاد دریساوی نیز در پرش سه گام مدال نقره و در پرش طول مدال برنز کسب کرد.

دو و میدانی

ویدئو: نظرات علی سلامتیان در مورد حضور در مسابقات دو و میدانی آسیای میانه

قم اسپورت – توضیحات علی سلامتیان دو و میدانی کار جوان قمی و تلاش برای حضور در مسابقات دو و میدانی آسیای میانه و نیم نگاه به کسب ورودی مسابقات قهرمانی آسیا در قطر

 

:

ادامه مطلب

دو و میدانی

علی رضایی مربی تیم ملی دو و میدانی در المپیک جوانان آرژانتین شد

علی رضایی مربی و رئیس هیئت دو و میدانی استان قم به عنوان مربی تیم ملی دو و میدانی در المپیک جوانان آرژانتین انتخاب شد.

به گزارش قم اسپورت، در افتخاری تازه برای دو و میدانی استان قم، فدراسیون دو و میدانی علی رضایی رئیس هیئت دو و میدانی استان قم و مربی سازنده دو و میدانی قم را به عنوان مربی تیم ملی ایران در بازی‌های المپیک جوانان در آرژانتین منصوب کرد.

با انتخاب علی رضایی به عنوان مربی در این رویداد مهم، تعداد نمایندگان دو و میدانی قم در المپیک جوانان به ۲ نفر رسید چنان که پیش از این مهدی رضایی دو و میدانی کار آینده دار قمی به عنوان تنها ورزشکار قمی مسافر آرژانتین، جواز حضور در این مسابقات را کسب کرده بود.

رضایی پیش از این نیز مربی تیم ملی جوانان و سرپرست تیم‌های ملی در رویدادهای مختلف بین المللی بوده است و به عنوان یکی از مربیان سازنده و ثمر بخش کشور شناخته شده است و همین موضوع در انتخاب وی به عنوان مربی تیم ملی جوانان نقش داشته است.

المپیک جوانان در آرژانتین از ۱۴ تا ۲۶ مهر در آرژانتین برگزار می‌شود و تیم‌های ملی ایران در رشته‌های مختلف دختران و پسران در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند.

ادامه مطلب

دو و میدانی

دو و میدانی منطقه ای نونهالان کشور/ 10 مدال برای پسران و 6 مدال برای دختران قم

کسب ۱۰ مدال رنگارنگ تیم دوومیدانی استان قم در مرحله دوم لیگ نونهالان وپیشتازان منطقه ۲ کشور در بخش پسران و نیز کسب ۶ مدال در بخش دختران ، تازه ترین موفقیت تیم دو و میدانی استان قم است.

به گزارش قم اسپورت؛  تیم دوومیدانی نونهالان وپیشتازان استان قم که در مسابقات منطقه ۲کشور در قزوین شرکت کرده بود موفق به کسب ۱۰ مدال رنگارنگ از این مسابقات شد. امیر مقدمی در ۴۰۰ متر مدال طلا کسب کرد و علی قاسم بابایی در ۱۰۰ متر دیگر مدال طلای این قم را در این مسابقات به دست آورد.

۲ نقره ای تیم قم در این مسابقات پوریا حسنی در ۴۰۰ متر . علیرضا اسحاقی در پرتاب نیزه بودند و قم در ۱۰۰ متر توسط علی ئیلاد ، در ۱۱۰ متر با مانع توسط مرتضی محمودیه ، در پرش طول توسط امیرحسین حضرتی ، در پرتاب وزنه توسط محمد معین قربانی ، در پرتاب وزنه توسط محمد عابدینی و در ۱۱۰ متر با مانع توسط متین بهرام بیگی صاحب مدال برنز شد.

در بخش دختران نیز تیم استان قم صاحب ۶ مدال شد به طوری که لیلا خدری در ۴۰۰ متر به مدال نقره رسید ، ریحانه جعفری در پرتاب نیزه دوم شد و زینب کریم پور در پرتاب دیسک عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد.

کسب ۳ مدال برنز پایان بخش کار تیم دختران دو و میدانی نونهالان و پیشتازان قم بود و مبینا چراغی در ۱۰۰ متر سرعت ، زهرا صفایی در ۱۰۰ متر با مانع و فاطمه سادات حسیتی در پرتاب وزنه به مقام سوم دست پیدا کردند.

ادامه مطلب
تبلیغات

مطالب ویژه