با ما همراه باشید

دو و میدانی

مرحله نخست لیگ دو و میدانی / کسب ۶ مدال رنگارنگ توسط دو و میدانی کاران قمی

مرحله نخست از لیگ دو و میدانی مردان باشگاه‌های کشور در پیست مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید و دو و میدانی کاران قمی که در مواد مختلف در این رقابت‌ها به میدان رفته بودند در قالب تیم‌های مختلف صاحب ۶ مدال شدند.

به گزارش قم اسپورت، در این مسابقات در ماده پرتاب وزنه محمد حسین اسکندری از قم در ترکیب تیم آسان پرداخت به میدان رفت و با پرتاب ۱۸ در جایگاه دوم قرار گرفت و صاحب نشان نقره این ماده در مرحله اول شد.

رضا ملک پور دیگر دو و میدانی کار قمی که نماینده ورزش قم در دو و میدانی بازی‌های آسیایی جاکارتا بود در ترکیب تیم نفت تهران در ۴۰۰ متر با مانع به روی پیست رفت و با زمان ٥٢.٢٣ در جایگاه دوم ایستاد و نقره‌ای شد البته سرماخوردگی ملک پور مانع شد او بتواند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد.

 محمد رضا فریدی دیگر دو و میدانی کار جوان قمی نیز مشکلی مشابه رضا ملک پور داشت و او نیز با سرماخوردگی شدید مواجه بود با این حال در ترکیب تیم ذوب‌آهن اصفهان در ۲۰۰ متر روی پیست رفت و در جایگاه سوم قرار گرفت.

همچنین در ماده ۴ در ۴۰۰ متر امدادی تیم نفت تهران به مدال نقره دست یافت که رضا ملک پور در ترکیب این تیم حاضر بود و نقره دیگری به دست آورد و میلاد دریساوی نیز در پرش سه گام مدال نقره و در پرش طول مدال برنز کسب کرد.

تبلیغات

مطالب ویژه