با ما همراه باشید

تیراندازی با کمان

هفته دوم لیگ تیراندازی با کمان/ شکست قمی ها برابر ناجا و سنگ سامان همدان

تیم تیراندازی با کمان استان قم دومین هفته از مسابقات لیگ تیر و کمان باشگاه‌های کشور را پشت سر گذاشت و از ۲ مسابقه خود با حریفان سرشناس، تجارب جدیدی به دست آورد.

به گزارش قم اسپورت ؛  در هفته دوم لیگ تیراندازی با کمان که در تهران برگزار شد کمانداران قمی در بخش ریکرو مردان در ۲ مسابقه به میدان رفتند که ابتدا ۴ بر یک مغلوب کمانداران ناجا شدند و سپس ۵ بر صفر مقابل تیم قدرتمند کاشی و سنگ سامان همدان نتیجه را واگذار کردند.

مهدی عزیزی، اسماعیل علی نژاد، رضا مصباحی، هادی محمدی چاهکی و احمد فهیمی کمانداران تیم قم در این مسابقات هستند که عباس افشار مربیگری و احمد فتحی سرپرستی این تیم را بر عهده دارد و هدف از حضور این تیم در لیگ، رقابت با کمانداران نامدار و تجربه رقابت در بالاترین سطح است.

تیم تیراندازی با کمان قم در هفته نخست این مسابقات نیز ۴ بر یک مغلوب تیم کمانداران پایتخت شده بود و با فواصل زمانی مشخص بین ۲ تا ۳ هفته، مسابقات خود را در لیگ ریکرو مردان برگزار می‌کند.

هیئت تیراندازی با کمان قم و حمایت از کالای ایرانی

هیئت تیراندازی با کمان استان قم اعلام کرده است به منظور حمایت از کالای ایرانی و صرفه جویی در هزینه‌ها، استفاده از کمان‌های ایرانی آرش در آموزش و استعداد یابی و برگزاری همایش‌ها برای ارگان‌های دولتی در دستور کار هیئت تیراندازی با کمان قرار گرفته و استمرار خواهد داشت.

برگزاری مسابقه نیمه حرفه‌ای در قم

قم شاهد برگزاری یک دوره مسابقه تیراندازی با کمان نیمه حرفه ای در سه رده سنی بود. در این مسابقات علی اکبر احمدی، سمیه آجرلو و منصوره کاملی اول تا سوم شدند و در رده سنی نوجوانان و جوانان نیز عناوین برتر به اسما نادر فر، فاطمه مصباحی و علی اکبر نریمان اختصاص یافت.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیراندازی با کمان

آغاز رقابت کمانداران قمی در لیگ تیراندازی با کمان با شکست

کمانداران قمی در لیگ تیراندازی با کمان با شکست کار خود را آغاز کردند. تیم تیراندازی با کمان قم با تیمی بومی روانه لیگ شده است.

به گزارش قم اسپورت ؛ رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان کشور در تهران آغاز شد و کمانداران تیم‌های مختلف در دو بخش مردان و زنان رقابت خود را در قسمت ریکرو و بخش کامپوند برگزار کردند.

تیم تیراندازی با کمان استان قم نیز که پس از مدت‌ها در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده بر اساس برنامه هفته نخست، در بخش کامپوند برابر تیم مدعی قهرمانی کمانداران پایتخت به میدان رفت و نتیجه را واگذار کرد.

در این مسابقه تیم هیئت تیراندازی با کمان قم با نتیجه ۴ بر یک مقابل تیم کمانداران پایتخت مغلوب شد و مهدی عزیزی، اسماعیل علی نژاد، رضا مصباحی، هادی محمدی چاهکی و احمد فهیمی کمانداران تیم قم در این مسابقه بودند.

حضور تیم هیئت تیراندازی با کمان قم در این رقابت‌ها یک تجربه ارزشمند برای کمانداران قمی به شمار می‌رود و تلاش هیئت تیراندازی با کمان استان قم با ریاست قدرت الله باقری بر این است که در آینده نزدیک بتواند جوانان و نوجوانان علاقمندی را به سمت این رشته جذب کند.

مسابقات لیگ تیراندازی با کمان به صورت هفتگی و با فاصله زمانی مشخص در تهران برگزار می‌شود و تیم‌ها در ۴ بخش ریکرو مردان، ریکرو زنان، کامپوند مردان و کامپوند زنان با هم رقابت می‌کنند که قم تنها در کامپوند مردان در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

ادامه مطلب

مطالب ویژه