با ما همراه باشید

تیراندازی با کمان

هفته دوم لیگ تیراندازی با کمان/ شکست قمی ها برابر ناجا و سنگ سامان همدان

تیم تیراندازی با کمان استان قم دومین هفته از مسابقات لیگ تیر و کمان باشگاه‌های کشور را پشت سر گذاشت و از ۲ مسابقه خود با حریفان سرشناس، تجارب جدیدی به دست آورد.

به گزارش قم اسپورت ؛  در هفته دوم لیگ تیراندازی با کمان که در تهران برگزار شد کمانداران قمی در بخش ریکرو مردان در ۲ مسابقه به میدان رفتند که ابتدا ۴ بر یک مغلوب کمانداران ناجا شدند و سپس ۵ بر صفر مقابل تیم قدرتمند کاشی و سنگ سامان همدان نتیجه را واگذار کردند.

مهدی عزیزی، اسماعیل علی نژاد، رضا مصباحی، هادی محمدی چاهکی و احمد فهیمی کمانداران تیم قم در این مسابقات هستند که عباس افشار مربیگری و احمد فتحی سرپرستی این تیم را بر عهده دارد و هدف از حضور این تیم در لیگ، رقابت با کمانداران نامدار و تجربه رقابت در بالاترین سطح است.

تیم تیراندازی با کمان قم در هفته نخست این مسابقات نیز ۴ بر یک مغلوب تیم کمانداران پایتخت شده بود و با فواصل زمانی مشخص بین ۲ تا ۳ هفته، مسابقات خود را در لیگ ریکرو مردان برگزار می‌کند.

هیئت تیراندازی با کمان قم و حمایت از کالای ایرانی

هیئت تیراندازی با کمان استان قم اعلام کرده است به منظور حمایت از کالای ایرانی و صرفه جویی در هزینه‌ها، استفاده از کمان‌های ایرانی آرش در آموزش و استعداد یابی و برگزاری همایش‌ها برای ارگان‌های دولتی در دستور کار هیئت تیراندازی با کمان قرار گرفته و استمرار خواهد داشت.

برگزاری مسابقه نیمه حرفه‌ای در قم

قم شاهد برگزاری یک دوره مسابقه تیراندازی با کمان نیمه حرفه ای در سه رده سنی بود. در این مسابقات علی اکبر احمدی، سمیه آجرلو و منصوره کاملی اول تا سوم شدند و در رده سنی نوجوانان و جوانان نیز عناوین برتر به اسما نادر فر، فاطمه مصباحی و علی اکبر نریمان اختصاص یافت.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه