با ما همراه باشید

تنیس روی میز

خبرهای تنیس روی میز / زهرا رضا حاجی و رتبه ششم در گرگان ؛ اعلام رنکینگ ملی دختران

مسابقات تنیس روی میز هوپس دختران ایران که شامل استعدادهای نونهال کشور است در سالن امام خمینی(ره) گرگان برگزار شد و تیم اعزامی قم به این مسابقات عملکردی امیدوار کننده داشت.

به گزارش قم اسپورت؛  در این مسابقات زهرا رضاحاجی و سارا کراری با ۲ برد در گروه خود اول شدند و زهرا مصباحی و وانیا حبیب اللهی با یک برد و یک باخت در گروه خود دوم شدند که هر ۴ پینگ پنگ باز قمی به دور حذفی راه یافتند.

در مرحله حذفی زهرا رضاحاجی با بازی‌های درخشان توانست با ۲ برد به جمع ۱۶ نفر برتر کشور راه یابد و سارا کراری با پیروزی برابر حریف خود به جمع ۳۲ نفر رسید اما در مسابقه بعد مغلوب حریف خود از تهران شد.

زهرا مصباحی و وانیا حبیب اللهی نیز با شکست برابر حریفان خود از دور مسابقات حذف شدند اما بازی‌هایی امیدوار کننده از خود به نمایش گذاشتند. در نهایت زهرا رضاحاجی در مسابقات هوپس دختران کشور در گرگان با رتبه ششم به کار خود پایان و نوید تولد استعدادی جدید در تنیس روی میز دختران قم را داد.

اعلام رنکینگ ملی نوجوانان و جوانان دختر

در رنکینگ ملی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان دختر کشور که به تازگی اعلام شده در رده نوجوانان با ۹۷۳ امتیاز و با ۵ پله صعود به رده سیزدهم صعود کرد و همین بازیکن در رده جوانان نیز با رنک ۴۲ کشور، نفر اول استان قم است.

زهرا رضا حاجی بیدگلی نیز در رنکینگ نوجوانان نفر 41 و در رنکینگ جوانان نفر 89 است. در رنکینگ 84 نفره نوجوانان دختر کشور یک بازیکن قمی دیگر به نام مهسا رشیدی نیز حضور دارد که برای تداوم حضور در رنکینگ باید در مسابقات آینده حتما حضور یابد. در رنکینگ جوانان نیز وضعیت فائزه ستوده و حانیه عموییان به همین ترتیب است.

خبر دیگر از تنیس روی میز این که دومین دوره مسابقات دسته یک تنیس روی میز بانوان استان قم روز شنبه ۳۱ شهریور در سالن شهید محمدی ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد و رده سنی این مسابقات آزاد است.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه