با ما همراه باشید

ورزش های رزمی

کسب ۴ مدال توسط دختران رزمی کار قم در شیراز

مسابقات کیک بوکسینگ SKF بانوان کشور در شیراز برگزار شد و تیم اعزامی استان قم به این رقابت‌ها موفق شد با ۴ مدال در رده‌های سنی مختلف به کار خود پایان دهد.

به گزارش قم اسپورت؛ این مسابقات با حضور 300 رزمی کار از 10 استان کشور برگزار شد و تیم اعزامی قم در رده سنی نونهالان توسط مهسا موسوی با امتیاز ۹.۵ به مقام سوم و مدال برنز دست یافت و در وزن منهای ۵۱ کیلوگرم، مریم داور پناه با ۴ پیروزی برابر استان‌های چهارمحال بختیاری، تهران، کرمان و کهگیلویه بویراحمد و شکست در برابر فارس میزبان مقام سوم و برنز را کسب کرد.

در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم بزرگسالان، جمیله حسینی با ۳ پیروزی در مقابل حریفانی از استان‌های تهران، فارس و کهگیلویه بویراحمد و شکست در مقابل نماینده استان خراسان جنوبی به مدال برنز دست پیدا کرد.

همچنین در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم فاطمه الطایی با ۳ پیروزی در مقابل نمایندگان کرمانشاه، فارس و تهران و شکست در دیدار پایانی به مدال نقره بسنده کرد تا پرونده حضور تیم قم در استان فارس با ۳ برنز و یک نقره بسته شود.

کیک بوکسینگ از ۲ قسمت کیک (ضربه پا) و بوکسینگ (مشت زدن) تشکیل شده و تکنیک‌های اصلی آن هم در مشت و ضربه پاست.

حضور بانوان رزمی کار قمی در مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور در مشهد

هجدهمین دوره مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور در بخش بانوان در سالن شهید کوشه‌ای مشهد برگزار شد و تیم چهار نفره بانوان استان قم توانست یک مدال طلا و دو برنز کسب کند.

زینب قنبری در وزن مثبت ۷۳ کیلوگرم جوانان مدال طلا، غزل نیکو زاد در وزن منفی ۴۳ کیلوگرم نوجوانان مدال برنز و معصومه تفویضی در وزن منفی ۴۸ کیلوگرم نوجوانان مدال برنز کسب کردند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه