با ما همراه باشید

کشتی

اعزام فرنگی کار قمی به مسابقات جهانی کشتی جوانان

رقابت‌های کشتی جهانی رده سنی جوانان از روز سه‌شنبه در اسلواکی آغاز می‌شود و ورزش قم در بین نفرات اعزامی تیم ملی ایران به این رقابت‌ها یک نماینده دارد.

به گزارش قم اسپورت ؛ علیرضا نجاتی فرنگی کار وزن ۶۰ کیلوگرم قمی در قالب تیم ملی جوانان روز شنبه راهی اسلواکی محل برگزاری رقابت‌های جهانی شد و مسابقات او از سه‌شنبه ۲۷ شهریور آغاز می‌شود و وی برای تصاحب سکو روی تشک می‌رود.

گرچه نجاتی هنوز یک کشتی گیر جوان است اما تجارب بین المللی قابل توجهی دارد به طوری که وی از سن نوجوانی همواره در تیم ملی کشتی فرنگی عضویت داشته و حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان در رده سنی نوجوانان را تجربه کرده است.

علاوه بر حضور در مسابقات آسیایی و جهانی، علیرضا نجاتی در چند دوره مسابقه بین المللی حضور داشته و از نظر تجربی چیزی برای موفقیت در مسابقات جهانی جوانان کم ندارد و امیدواریم او بتواند با مدال به کشورمان باز گردد.

کشتی قم روزهای پرکاری را در پیش دارد و تیم کشتی فرنگی بزرگسالان قم با نام شهدای مدافع حرم نیز خود را برای حضور در فصل جدید لیگ کشتی فرنگی کشور آماده می‌کند و تمرینات این تیم در خانه کشتی ورزشگاه جواد الائمه قم برگزار می‌شود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه