با ما همراه باشید

کونگ فو

نفرات برتر مسابقات هنرهای نیو کونگ فوی قم مشخص شدند

مسابقات کونگ فوی فرم و هنرهای فردی قهرمانی انجمن نیوکونگ فو استان قم روز جمعه برگزار شد و کونگ فوکاران قمی در سلاح‌های مختلف برابر حریفان خود به میدان رفتند.

به گزارش قم اسپورت؛ در این رقابت‌ها در اجرای سلاح نانچیکو تک رده سنی نونهالان امیر عباس عرب بافرانی از باشگاه سروش، امیر علی کرد از باشگاه کانون اباذر و عطاالله محسنی از باشگاه کانون اباذر اول تا سوم شدند و در رده سنی نوجوانان علی سبز آبادی از باشگاه سلامت، محمد ایمان زاهدی از باشگاه سروش و امیر محمد شعبانی از باشگاه کانون اباذر در جمع برترین‌ها قرار گرفتند.

در همین سلاح و در رده سنی جوانان عباس اروری از باشگاه بیطرفان قهرمان و حسین بهرامی از همین باشگاه دوم شد و در رده سنی بزرگسالان امین حاجی آقا جانی از باشگاه سروش، داوود اروری از باشگاه بیطرفان و علیرضا بعیدی از باشگاه شهید سهامی ۳ نفر برتر شدند.

در فرم کوتو رده سنی نونهالان امیر علی کرد از باشگاه کانون اباذر به مقام اول رسید و محمد مهدی ابراهیمی از باشگاه سروش و ایلیا حسینی اباتری از باشگاه سروش دوم و سوم شدند و در رده سنی نوجوانان، محمد مهدی مهدوی مقدم از باشگاه کانون اباذر، سید محمد رضا حسینی از باشگاه کانون اباذر و مرتضی رحیم زاده ایی از باشگاه سروش عناوین نخست را از آن خود کردند.

در فرم من تو ما رده سنی نوجوانان محمد ایمان زاهدی از باشگاه سروش، امیر حسین دهقان نصیری از باشگاه کانون اباذر و محمد رضا حکمتی از باشگاه شهید سهامی و در رده سنی نونهالان محمد امین هفته خانکی عنوان نفرات برتر را به دست آوردند.

در اجرای سلاح نانچیکو دوبل رده سنی بزرگسالان داوود اروری از باشگاه بیطرفان طلا گرفت و وحید براتی از باشگاه میقات و علی نوازنی از باشگاه عیاران دوم و سوم شدند و در سلاح چوب و زنجی رده سنی بزرگسالان محمد امین احمدی از باشگاه اطلس اول شد، حسین مهربان از باشگاه میقات به مقام دوم رسید و علیرضا صابری از باشگاه میقات سوم شد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کونگ فو

کونگ فوکاران قمی قهرمانی کمیته توتایما کشور شدند

به گزارش قم اسپورت ؛ رقابت‌های کونگ فوی قهرمانی کشور در سبک کمیته کونگ فو توتایما در رده سنی نوجوانان در حالی برگزار شد که سهم تیم اعزامی استان قم به این رقابت‌ها، به دست آوردن ۱۰ مدال رنگارنگ بود.

در این مسابقات کونگ فوکاران قمی توانستند با کسب این ۱۰ مدال در صدر جدول امتیازات تیمی قرار بگیرند و قهرمان شوند که ۳ مدال از این ۱۰ مدال به رنگ طلا بود و ۳ نقره و ۴ مدال برنز نیز به دست آمد.

محمد رضا حکمتی، محمد مهدی مشهدی خانی و امیر حسین دهقان نصیری طلایی‌های تیم کونگ فوی توتایمای استان قم در این رقابت‌ها بودند و امیر محمد شعبانی، محمد علی فتحی و محمد مهدی ابراهیمی نقره گرفتند.

همچنین تیم کونگ فوی سبک کومیته توتایمای قم در این رقابت‌ها ۴ مدال برنز هم کسب کرد که محمد امین هفته خانکی ، رضا فقیه رستمی، منوچهر داوودی و فرهاد میرزایی نفرات مدال آور تیم قم بودند که مقام سوم اوزان خود را کسب کردند.

یاسر تکمار و مرتضی سهامی مربیگری تیم اعزامی قم را به این مسابقات بر عهده داشتند همچنین دوره مربیگری درجه یک فدراسیون کونگ‌فو و حضور علی قنبری از استان قم برگزار شد.

ادامه مطلب

کونگ فو

برترین‌های کونگ فوی بانوان استان قم مشخص شدند

رقابت‌های کونگ فوی بانوان استان قم در رقابت ۱۱۳ کونگ فوکار از باشگاه‌های مختلف با شناخت برترین‌ها به پایان رسید.

به گزارش قم اسپورت، رقابت‌های کونگ فوی بانوان استان قم به کار خود پایان داد و در حالی که ۱۱ باشگاه از نقاط مختلف استان قم و ۱۱۳ رزمی کار در آن حضور داشتند نفرات برتر مشخص و تجلیل شدند.

بر این اساس در این رقابت‌ها، باشگاه‌های خانه کونگ فو، کارن، راحله، حضرت زینب، شهید جلالی نسب، رزم جویان از شهر جعفریه، مدال، نارنج، شادی، سعید، ایران مهر و سپهدار حضور داشتند و در رده‌های سنی مختلف با هم رقابت کردند.

در رده سنی نونهالان عناوین نخست اوزان مختلف به فاطمه سلیمانی، ضحی یعقوبی، فاطمه شانوازلو، پریسا عروجی، زینب صیدی، رقیه مصلح، مهسا احمدی پور، پریسا صدیق، زینب جعفری، مبینا هاشم لو و ملیکا زمانی رسید.

در رده سنی نوجوانان، فاطمه بهرامی، زهرا شیردل، مریم ستاری، هانیه اکبری، محدثه زارعی، زهرا مهدوی، زهرا مرادی، هانیه عباسی و آیدا نوروزی عناوین نخست اوزان خود را کسب کردند.

در رقابت‌های کونگ فوی رده سنی جوانان سمانه بیگدلی، سارا احمدی پور، نرگس دانشمند، مائده معصومی، مهسا کریمی، فاطمه زر افشان، مهناز جعفری، فائزه صادقی، زینب یعقوبی و ملیکا مصلح به مقام نخست دست یافتند.

سرانجام در مسابقات رده سنی بزرگسالان زینب سرباز در منهای ۴۸ کیلو، مینا احمدی در منهای ۵۱ کیلو، مرضیه موسوی در منهای ۵۸ کیلو، مریم شوندی در منهای ۶۲ کیلو و نرگس بیادی در به اضافه ۸۷ کیلو صاحب عنوان قهرمانی شدند.

ادامه مطلب
تبلیغات

مطالب ویژه